Krása a zdraví

Začala jsem hubnout s Rytmusem – ZVLÁDNEME TO?

Chcete začnout hubnout, ale nemáte žádnou motivaci? S Rytmusem vám to půjde mnohem lépe. Budete už na to dva. Každý chce na sobě zamakat a získat trochu svalů. A přesně o to dnes půjde. Rytmus se spojil s Michalem Kyselicou, aby vás zbavili přebytečných tuků a dali vám pěkně do těla.

Kolikrát jsem si říkala, že by to bříško chtělo pryč. Možná taky patříte mezi ty, které pánbůh obdařil velkým pupíkem. Původně jsem to chtěla vyřešit tím, že kousek odkrojím, ale nepodařilo se.

Nakonec mi došlo, že pokud chci dosáhnout výrazného efektu ještě před létem, potřebuji nějaký nakopávač, který mi pomůže a podrží mě. Nakonec jsem se rozhodla, že najdu někoho, kdo do toho půjde se mnou. Zatím jsem si stáhla jídelníček a tréninkový plán z Tělojakpán.com.

Půjdete do této výzvy se mnou?

Kdo za programem Tělojakpán stojí? Je to především Michal Kyselica, na Slovensku velmi známý odborník na bodybuilding a vlastní jeden z největších vzdělávacíh portálů o cvičení Posilka.TV.

Sám je osobní trenér a výživový poradce na profesionální úrovni a vypadá, že zná tajemství, jak zhubnout bříško, které na sobě tolik nesnášíme.

Stáhla jsem si stejný jídelníček a cvičební plán, jaký po 1 měsíc bude dodržovat Rytmus. CO myslíte? Vydržím víc než on? Zvládnu to lépe? Fanděte mi. PŘIDEJTE SE K MĚ!

Pojďte do toho se mnou, začnete krůček po krůčku a dokážeme to!

Nesmíte teď polevit – máme těsně před letní sezónou a nechceme přeci vypadat hloupě a tlustě v plavkách. Pojďme do toho – hlavně zjistíme, jestli se RYTMUS během 1 slíbeného měsíce vyseká a bude mít namakanou muskulaturu. Do plavek!

quow79.png

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..