Podzim pro mě vždy znamená pochmurné počasí a hlavně únavu. Podzimní únava je (nejenom pro mě) hlavním strašákem, se kterým musím rok co rok bojovat. Čaje, dostatek pohybu a ovocné džusy – někdy pomáhají, někdy ne. Občas prostě musím sáhnout po nějakém doplňku stravy, se kterým bych si mohla chybějící energii doplnit.

A už nějakou dobu to je Enaden českého výrobce Vetrisol. Je příjemné vědět, že na trhu s doplňky stravy se dokáže prosadit i česká společnost – pro mě výrazný plus. A nejenom jediné, jak zjistíte níže.

Tělesná únava se dříve nebo později musí projevit i na mentální energii. Nechce se mi nic dělat, nemohu se pořádně soustředit, či si pořádně zapamatovat učivo z nových seminářů a přednášek, kterých je v podzimním semestru opravdu přehršel.

U Enadenu mně dále příjemně překvapila i podpora paměti – zrovna na té jsem při posledním semestru pěkně pohořela, protože jsem nezvládla několik zkoušek, které si musím dodělat tento semestr. Ale už na ně mám výborného bojovníka, který mi pomáhá si zapamatovat více, než jsem kdy dříve mohla zvládnout.

Nová síla se neprojevuje jen na mé psychické kapacitě, ale při sportu. Teď už mi prostě nechybí energie pro sport. Nejvíce to ocenily moje spoluhráčky basketu – podařilo se nám teď na podzim dobře zabodovat v několika klíčových zápasech.

Nejspíše se ptáte, kde si můžete tento podzimní „nakopávač“ koupit? Můžete ho získat přímo z vlastního e-shopu samotného výrobce.

Díky tomu, že není mezi výrobcem a zákazníkem žádný prostředník, jsou ceny produktu poměrně příznivé… Oficiální e-shop najdete zde: http://www.evitality.cz/. Na podzimní probuzení a boj se sychravým počasím, které nás vysává je to ideální spolubojovník.