Krása a zdraví

Nemáte krásné a dlouhé vlasy? Nevadí – pomůžeme vám

Toužíte po krásných a dlouhých vlasech, ale prozatím nejste jejich majitelkou? Zkuste metodu clip-in a i vy se budete za 10 minut pyšnit nekonečně dlouhými vlasy!

Internetový obchod www.vlasy-cz.cz vám to umožní. Na jeho stránkách naleznete vlasový sortiment nejvyšší kvality. Nabízí příčesky pro metody clip-in, keratin, micro rings a nově také hair talk.

Clip-in spočívá v nasazování příčesků pomocí sponek. Metoda keratin je tepelná, kdy se keratinová hmota nahřeje na danou teplotu a spojí příčesek s vašimi vlasy. Micro rings je metoda, jež se používá za studena, bez tepla a chemikálií. Spočívá na bázi uzavření mikro kroužku, který se opětovně (cca po 4 měsících) otevírá při posunutí pramenu. A novinkou hair talk si můžete vlasy prodloužit či jen zahustit pomocí příčesků, které obsahují tenké pásky se skoro neviditelným lepením.

keratin metoda keratin metoda

Nabízené vlasy jsou přírodní, evropského původu, zakoupit lze také pravé lidské vlasy, či vlasy vysoké kvality, které jsou původem z Indie.

Stránky jsou přehledně zpracované, v levém sloupci najdete jednotlivé podrubriky nabízející vždy jednu z výše zmíněných metod, u každé je také uvedeno zda-li se jedná o vlasy evropského nebo indického druhu. Dále si zde také můžete vybrat z barevných příčesků, samotných copů či ze samotného příslušenství k prodlužování.

Mezi hlavní přednost celé stránky jistě můžeme zařadit nabízenou kosmetiku k péči o příčesky a také samotné informace, jak se vlasy přidělávají a jak o ně následovně pečovat.

Pokud je vám i tohle málo, můžete zde také načerpat zajímavé informace, které se týkají novinek v oblasti nejnovějších účesů, fotky s účesy známých celebrit, či jaký střih se hodí k danému obličeji.
Jednoduše řečeno si zde každá žena přijde na své, pokud vás nezajímají příčesky, jistě zde načerpáte plno jiných zajímavých informací.

Nebojte se experimentovat se svými vlasy – zkuste Vlasy-cz.cz

Jeden myslel na “Nemáte krásné a dlouhé vlasy? Nevadí – pomůžeme vám

  • Mně se to naprosto nelíbí,je to docela dost poznat,jsem hrdá že mám svoje krásný a dlouhý vlasy.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..