Máte na sobě krásné šaty, luxusní hodinky a drahé šperky, ale pořád cítíte, že vám něco chybí? Ano, jedna věc, která vám může scházet tu ještě opravdu je. Je to vůně. Správně zvolený parfém dokáže skvěle podtrhnout váš potenciál.

Již od dávných dob je velice dobře známo, že umělci vůně nenávidí, avšak všichni básníci je již po staletí obdivují. Krásu ženy lze výtvarně zachytit, avšak její vůni nikoliv. Tu člověk musí buď cítit, nebo i ji představit pomocí veršů.

Jednou ze zajímavých a svěžích vůní pro výjimečnou ženu je Lanvin Eclat D´Arpege. Lavin je kouzelná vůně, přinášející radost ze života s krásným designovým flakónem, kterou si zamiluje každá žena.
Vůně je sladká, opojná a radostná; obsahuje esence z květů broskví, šeříku, červené pivoňky a je doplněna výtažky ze zeleného čaje.

Parfémy Lanvin patří mezi jedny z nejstarších francouzských parfémů. Značka Lanvin byla založena francouzskou módní návrhářkou Jean-Marie Lanvin na přelomu 19. A 20. století. Společně se vznikem značky Lanvin je také spojen vznik Lanvin domu módy.


Ze začátku se Jean-Marie Lanvin věnovala návrhům oblečení (zejména šatům). Lanvin začínala s šitím šatů pro svou dceru Marguerite Lanvin. Hlavním cílem modelů pro její dceru bylo zaujmout příslušníky vyšších kruhů.

V roce 1920 otevřela Jean-Marie Lanvin dům s módou, který nabízel spodní prádlo, dámské, ale i pánskou konfekci. Největšího rozkvětu dosáhla společnost Lanvin mezi lety 1920 až 1925. V této době ještě nebyla běžná produkce parfémů, zprvu se společnost Lanvin proslavila oblečením pro muže i ženy a různými módními doplňky. Kolem roku 1925 začala i produkce parfémů, které v dnešní době patří mezi jedny z nejluxusnějších a nejkvalitnějších vůní na trhu.

Mezi nejpopulárnější Lanvin kolekce v současnosti patří Lanvin Arpege. Jedná se o téměř 100 let starou vůni samotné Francie. Základem parfému je vanilka a santalové dřevo.

Do kolekce Lanvin Arpege spadá několik vůní; například i Lanvin Eclat D´Arpege, kde je vanilko-santalovým základ doplněn květy z šeříku, výtažky z broskví nebo zeleného čaje.Koupený parfém by neměl být vystavován slunečním paprskům a měl by být uchováván při teplotách do 20 stupňů. Pokud chcete, aby váš parfém vydržel i rok a déle, vracejte ho po navonění zpět do papírové krabičky.