nádherná slečna na poliLetošní podzimní teploty jsou opravdu rozmanité, jedno celý den prší, další zase svítí sluníčko jako v létě a nám nezbývá nic jiného než se tomuto počasí přizpůsobit. Ideální obuví do tohoto všehoschopného počasí jsou nízké neboli kotníkové kozačky, které dokážou v chladnějším ránu zahřát, ale zároveň vypadají na noze úchvatně sexy. A dále se také hodí naprosto ke všemu, ať už nosíte ráda legíny, sukně, šaty nebo stylové džíny. Záleží jen a jen na vašem vlastním stylu. Velký výběr stylových kotníkových kozaček najdete v prodejnách Deichmann a Baťa.

Baťa je zástupcem klasické české prodejny nabízející obuv a letošní podzim představuje širokou a zároveň velice moderní kolekci podzimní a zimní obuvi, mezi kterou jsou hojně zastoupeny i námi výše zmiňované kotníkové kozačky. Vybrat si můžete z plochých botek, ale i těch, které mají podpatek. Některé jsou ozdobeny kamínky, kovovými sponami či zajímavým šněrovacím systémem; hitem a novinkou letošní podzimní a zimní sezony. Dalším rozdílem je jejich samotné zpracování, novinkou jsou robustní kozačky, které se těží velké oblibě po celém světě.

Deichmann je zástupcem německé společnosti a i tento obchod nabízí široký výběr kotníkových kozaček. Botky od Deichmanna jsou moderní a většina z nich je v tmavších odstínech. I tady najdete většinu z nich různě zdobenou, ať už se jedná o zajímavé přezky nebo třpytivé kamínky. Kozačky jsou na podpatku i na ploché podrážce. Velikým plusem budou nejspíše ceny, které se u většiny bot pohybují do 1000 korun.

Proto neváhejte a vyrazte na nákupy, není lepší kombinace než mít nožky pěkně v teple a zároveň i stylově obuté.

[ad#moda]