Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Krása bez chloupků

8 srpna 2012 Žádný komentář

Depilace je stará téměř jako lidstvo samo. Již ve starověkém Egyptě přišli na to, jak účinně odstraňovat nepříjemný porost těla a používali nejrůznější depilační pěny a vosky. Pokud se i vy chcete zbavit nepříjemného a nevzhledného ochlupení, máte možnost. Internetový obchod MagicNails.cz má pro vás další novinky.

Protože depilace neoddělitelně patří ke kosmetice a péči o tělo, rozšířili jsme pro vás sortiment kosmetického zboží o přípravky a pomůcky potřebné k depilaci. Depilace se provádí nejčastěji pomocí speciálního vosku nebo cukrové pasty. Postup je vždy stejný. Nejprve je třeba vosk či pastu nahřát a nanést na pokožku. Chloupky přilnou k vosku či pastě, po zchladnutí se potom rychlým pohybem odstraní. Výsledky depilace vydrží individuálně, většinou je třeba proces po třech až pěti týdnech opakovat. Chloupky postupně řídnou a slábnou.

Vosk a zejména cukrová pasta jsou vhodné k použití pro depilaci podpaží, obličeje i intimních partií. Na rozdíl od vosku cukrovou pastou se chloupky vytrhávají po směru růstu. Tím se značně snižuje bolestivost depilace a dochází k mnohem šetrnějšímu odstranění chloupků. Zároveň se zvyšuje počet chloupků vytržených i s kořínkem. Depilace voskem i cukrovou pastou je vhodná pro ženy, muže i děti, je šetrná a zanechává pokožku příjemně hladkou.

Neváhejte a nakupujte pomůcky pro depilaci na www.magicnails.cz. Naleznete zde také široký sortiment kosmetických potřeb a přípravků. Velká část sortimentu je zaměřena na nehty a péči o ně. Na MagicNails.cz prodáváme UV gely pro gelové nehty, akrylové pudry všech barev pro akrylové nehty a mnoho dalšího potřebného k péči o krásné nehty. Věnujte se vašemu tělu a buďte reprezentativní. Nakupujte profesionální výrobky pro jedinečný výsledek.

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.