Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Jak na podzimní/zimní líčení

4 října 2015 Jeden komentář

1201125_pretty_1 Nevíte jak se máte letos na podzim či zimu namalovat, tak aby jsi šla s módními trendy? Tento článek ti určitě pomůže jak na to,  protože jsou zde popsány tipy jak například na poeticky nazvané druhy líčení jako kouřové clony, růžové vábení či měděný pohled.

• KOUŘOVÉ CLONY

Kouřové líčení je stále velice aktuální. Ale kouřové oči jsou dnes už minulostí. Letošní podzim má toto líčení být rozmazané, jako byste v něm už jednu probdělou noc strávila. Avšak nesmí vypadat zanedbaně. Kouřové líčení se převážně hodí na večírky a k elegantním outfitům.Na oči použijeme kajalovou tužku, kterou nechápe chvilku (2-4 minuty) nahřát nad fénem, aby nepatrně změkla.

Poté velice silně zvýrazníme konturu víček, kterou nadále rozetřeme a lá kočičí oči. Na štětec nabereme černé perleťové oční stíny a naneseme je jak na horní, tak i dolní víčka. Kontury musejí být dobře rozetřené, aby nepůsobily příliš ostře. Nakonec přetřeme rty balzámem nebo leskem na rty a můžeme vyrazit do víru velkoměst.

• RŮŽOVÉ VÁBENÍ

Letošní podzim i zimu jsou opravdovým hitem všechny odstíny růžové barvy. Nosí se, jak na oblečení, tak i v líčení. A to zejména co se týčení líčení rtů. Na ty se nejvíce hodí růžové odstíny a odstíny lesních plodů.
Rty nejdříve orámujeme konturovací tužkou na rty a poté je celé konturovací tužkou vymalujte.

Nadále nabereme na štětec růžovou rtěnku. Začneme ji nanášet podél kontur a potom celé rty vybarvíme. Poté na rty lehce přiložíme papírový kapesníček a nakonec rty lehce přepudrujeme. Pokud chceme, aby rty působily krémovým leskem, naneseme na ně ještě štětečkem balzám na rty.

• MĚDĚNÝ POHLED

I metalické odstíny zůstávají dále aktuálními. Což je velice pozitivní. Metalické barvy budou slušet každé dívce, nezávisle na věku. V líčení se zaměřte především na odstíny teplé mědi.

Kolem očí naneseme zlato- hnědé metalické oční stíny. U koutků stíny rozetřeme do ztracena. Aplikátor navlhčíme a tmavě bronzovým očním stínem orámujeme celé oko. Dále bronzovým pudrem lehce poprášíme tváře. Úplně nakonec přetřeme rty balzámem nebo rtěnkou, která však musí mít přirozený odstín.

 

 

[ad#krasa]

Podobné články:

Jeden komentář »

  • Bloom říká:

    Magazín je v pohodě,ale přidala bych tam rady jak to udělat aby si mě kluk všiml

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.