Krása a zdraví

Do nového roku svěží a plná energie

caj-je-zdravy

Vykročte do roku 2011 s novou energií. Ať jsou Vaše předsevzetí jakákoliv, vězte, že se šálkem správně zvoleného čaje, bude jejich splnění hračka. Objevte sílu povoleného dopingu skrytého v čaji. Představíme Vám čaje, které nabudí, pomůžou spálit tuky, zbaví nebo Vás udrží v pohodě.

Zelené čaje – kouzlo věčného mládí

Zelené čaje patří k nejoblíbenějším. Ne zbytečně bylo o účincích zeleného čaje napsáno stovky knih a tisíce publikací. Zelený čaj je opravdu králem. Nejznámější jsou jeho antioxidační účinky a vliv při dietách na rychlejší spalování tuků. Zelený čaj Vám dodá energii do nových začátků. Hledáte-li však čaje, které jsou učiněným zázrakem v boji s nadváhou, seznamte se s čajem Pu-erh.

Černé čaje – síla tradice

Ačkoliv se můžete dočíst, že černý čaj není zdravý a je dobré nahradit ho čajem zeleným, nemusí to být pravda za všech okolností. Tradice pití černého čaje je skutečně dlouhá. Vy jeho účinky oceníte především při žaludečních potížích. Mnohdy pomůže při malých doušcích zastavit i zvracení. Pochutnáte si na něm také v případě, pokud velmi holdujete kávě a chcete její pití omezit. Černé čaje Vás „nakopnou„ podobně jako káva. Na rozdíl od zeleného čaje si udrží svou charakteristickou vůni i několik let. Každý šálek pro Vás proto bude zážitkem a novou inspirací.

Čaj Pu-erh – osvědčený spalovač tuků

Čaj Pu-erh je často označován jako přírodní spalovač tuků. Jeho pravidelné popíjení reguluje hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi. Jeho zemitá chuť je velmi výrazná, podobná silnému černému čaji, možná si na ni budete muset chvíli zvykat, ale efekt stojí za to. Zbavíte se přebytečných kilogramů i cholesterolu.

Kvetoucí čaje – relaxujte kdykoliv to budete potřebovat

Pro chvíle odpočinku a každodenní relaxace se výborně hodí kvetoucí čaj. Ručně balené lístky zeleného, nebo bílého čaje, jasmínu a květů bude potěchou všech Vašich smyslů. Ve skleněném šálku kvetoucí čaj zalitý horkou vodou bude pozvolna rozkvétat a Vy si vychutnáte nejen to, jak skvěle voní a chutná, ale i to, jak krásně vypadá.

Dopřejte si čas sama na sebe a splňte si všechny své sny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..