Péče o vlasy

Recenze šamponu BrazilKeratin Coconut

Najít kvalitní šampon, který vám nejenom dobře umyje vlasy (ani to nebývá samozřejmostí u mnoha běžných šamponů z drogerií), ale i je nenechá vysušené a plné energie, není zrovna jednoduché. Takže když takový najdu, prostě nadšeně jásám. A v tomhle případě i spokojeně mručím… ach ta vůně.

Přirozený kokosový šampon

Musím se přiznat – miluju kokos a kokosové výrobky (mohli jste si to už všimnout v recenzi kokosového oleje od Saloosu). A česká značka kosmetiky BrazilKeratin mi pěkně vyšla „vstříc“, protože uvedli na trh set kokosového šamponu a kondicionéru a já měla možnost je otestovat. A musím trochu předestřít, že jsem z nich nadšená.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Doteď jsem totiž používala spíše „chemické“ šampony (běžné z drogerie vyrobené z ropných derivátů a kdovíjakých chemikálií). BK si dost zakládá na netoxickém složení svých výrobků, takže mnohé z nich mají i označení BIO. A co může být lepší než bio přírodní kosmetika?

K složení: šampon je vyroben v BIO formulaci, neobsahuje silikony, ropné produkty, etoxyláty a ani škodlivé parabeny. Takže pro mě TREFA DO ČERNÉHO.

Šampon se jmenuje Brazil Keratin Shampoo Coco a prodává se ve velikosti 300 ml. Jeho balení vám vydrží přibližně 2 měsíce (záleží, jak máte dlouhé vlásky). Hned po otevření mě nadchla vůně kokosu – a to jak u šamponu, tak kondicionéru.

Vůně kokosu všude

A víte co? Ta vůně kokosu na vlasech zůstala i po smytí. A to nemluvím o kondicionéru. Stačilo ho nechat na vlasech 2 minuty a umýt a hned jsem voněla celá, jak po mě stékala pěna z šampnu a druhého přípravku.

Doporučuji vám umývat vlasy nadvakrát. Nejdříve jen trochu šamponu na odmaštění a po chvilce smyjte a poté si nechte šampon trochu působit. Tehdy oceníte jeho jemňoučké složení:) Vlasy jsou po umytí velmi jemné, až bych řekla hedvábné. A ten pocit hlavně přetrvává a vlasy jsou výrazně oživené – možná na to má vliv keratinový hydrolyzolát, který je ve všech šamponech od Brazil Keratin.

Za mě vám MUSÍM tenhle šampon rozhodně doporučit. Někdo může namítat, že levný není. Ano není – 249 Kč za 300 ml není málo… Ale za ten kokosový pocit, hedvábné vlasy a skvělý pocit to stojí. A dokud nenajdu lepší, budu ho stále kupovat:) Snad i vy.

Hodnocení:

Klady:

  • Velké balení

  • Hebké vlasy

  • Netoxické bio složení

  • Délka účinku šamponu

Zápory:

  • Cena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..