KosmetikaPéče o vlasy

Bio šampon Losille

V jedné diskuzi na internetu jsem narazila na bio kosmetiku, kterou vyráběla jedna slečna doma. Slečna teprve začínala, takže kosmetika neměla ani žádnou značku. Slečna nabízela šampony (po individuální domluvě Vám namíchá šampon přesně podle Vašeho typu vlasů), pleťové mýdlo na akné a atd. Za minimální poplatek byla slečna ochotná poslat i vzorky šamponů, což mě mile překvapilo. Riskla jsem to a po domluvě se slečnou jsem si od ní objednala celou lahvičku šamponu.

Jediné, co by někoho mohlo odradit je, že slečna požaduje předem platbu na účet a teprve po přijetí platby začíná slečna pracovat na výrobě šamponu či jiné kosmetiky.

Proto je i doba dodání delší (okolo 2-3 týdnů). Slečna šampony vyrábí z louhu bylinek, které sama doma pěstuje. Ráda si vyslechne potíže s vašimi vlasy či pletí, ráda a ochotně poradí, jaká kosmetika je pro koho vhodná. Sama jsem si nechala poslat šampon na jemné a rychle mastící se vlasy.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Šampon je poměrně tekutý. Proto na první umytí používám klasický šampon a poté si vlasy umyji 1 – 2x bio šamponem. Kondicionér používám, pouze pokud někde seženu bez obsahu silikonů.

Šampon příjemně voní a mým jemným vlasům svědčí, proto mohu vyzkoušení bio kosmetiky pouze doporučit. Kontakt na slečnu najdete na internetu na facebookové stránce Kosmetika Losille. Objem šamponu je stejný jako u klasických šamponů (250ml), slečna šampon zasílá doporučeně poštou v plastových lahvičkách, na které jste zvyklí u klasických šamponů.

[ad#adsense]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..