Dekorativní kosmetikaKosmetika

BeautyLash Styling gel na řasy – recenze produktu

Obočí je jedna z dominant celého obličeje a stále více dívek věnuje této partii nejvíc pozornosti – používají různé tužky a gely na obočí. A právě gel na obočí jsme se rozhodli vyzkoušet a zrecenzovat. Takže vám představujeme BeautyLash styling gel na obočí.

Gel na obočí se prodává ve dvou barevných variantách – světle a tmavě hnědá – pro zrzku nic moc výběr. Každopádně já si vybrala tu světle hnědou. A byla jsem velice příjemně překvapená, jak přirozeně to vypadá (obarvené obočí středně hnědou barvou na obočí a světle hnědý gel je pro zrzky ideální kombinace!).

Kartáček je poměrně maličký, ale velice přesný, takže si jim dokonale vykteslíte obočí a nemusíte řešit přebytečný gel kolem. 

img_1028

Také aplikace je velice jednoduchá a rychlá, což je pro mě asi nejklíčovější. Dříve jsem používala tužku na obočí, ale nebavilo mě ji ořezávat (nikdy jsem nemohla najít ořezávatko) a malovat obočí jako nějakou omalovánku – bylo to zdlouhavé a nikdy jsem nebyla spokojená s výsledkem.

Tyhle problémy s BeautyLash styling gelem nemám – ráno udělám „fik, fik“ a je hotovo. A pokud se večer neodlíčím, mám parádně upravené obočí i druhý den.

Trochu nepraktické je, že kartáček na sebe při vytahování nabírá příliš gelu. Ale já osobně to jako problém nevidím – kartáček stačí otřít o hrdlo tuby a nechat si na něm jenom tolik gelu, kolik potřebujete.

Když o tom tak přemýšlím, nemám gelu co vytknout – jednoduchá a rychlá aplikace, dlouhodobá výdrž a přirozený vzhled. Takže za mě naprosto splnil moje očekávání.

img_1024

Někde jsem sice narazila, že se někomu nelíbila cena 417 Kč za 6 ml, ale když si vezmu, že gel používám přes měsíc každý den a jeho konec je stále v nedohlednu, nepřijde mi to jako nějak závratná suma – tužky na obočí mě stály mnohem více.

Závěrem bych chtěla říci, že za mě je BeautyLash styling gel na obočí naprosto dokonalý produkt, bez kterého se žádné ráno neobejdu a všem ho můžu jenom doporučit.

Jo a ještě jedna věc – něco přes měsíc mi můj přítel každý den opakuje, že mi to moc sluší… že by nějaká souvislost? :)

A co vy? Jaké jsou vaše oblíbené produkty na obočí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..