Každá žena má právo na perfektně padnoucí džíny. S novinkou Levi’s® Revel můžete mít nohy a zadeček, jaké jste vždy chtěla.

Na podzim roku 1934 na sebe vzala značka Levi’s® riziko a navždy změnila dámskou módu – představila první džíny pro ženy, Lady Levi’s®. Další revoluce se odehrála v roce 2010, kdy byly představeny džíny Levi’s® Curve ID, které nastavily nové standardy a nabídly skvěle padnoucí střihy pro různé typy postavy.

Nyní značka opět přichází s revoluční novinkou – linií džínů Levi’s® Revel s unikátní technologií Liquid Shaping, které tvarují, zpevňují a prodlužují postavu. Dokonalé střihy, patentovaná technologie tvarování těla, nejkvalitnější denim a inovativní designové detaily pomohou ženám cítit se a vypadat ještě lépe.

Džíny Levi’s® Revel využívají průkopnický systém střihů Levi’s® Curve ID (Slight, Demi a Bold Curve). Použit je speciálně vyvinutý denim s four-way strečem, který dokonale kopíruje křivky a navíc prodlužuje paměť materiálu, takže džíny déle drží tvar. A Liquid Shaping zpevňuje denim právě v problematických partiích.

Džíny jsou tak nejen vypasované, ale také zpevňují a tvarují tělo. Ostatní značky nabízejí džíny s tvarovacími panely či vložkami, což může být nepříjemné.

Kouzlo džínů Levi’s® Revel je ve tvarování kapalinou, která podtrhne křivky, ale zároveň ji vůbec necítíte, takže jsou nesmírně pohodlné.

Povrchová úprava, prodloužené štepování, umístění kapes, to vše je strategicky navrženo tak, aby džíny co nejvíce lichotily postavě. Od srpna budou k dostání ve vybraných Levi’s® Storech v mnoha barvách a povrchových úpravách, s rovnými nebo skinny nohavicemi a nižším či středním pasem, v ceně od 2490 korun.

Při testování bylo inspirující pozorovat ženy, jak spokojeně kráčejí od zkušební kabinky k zrcadlu. Kdo by se takhle nechtěl cítit každý den? A to jenom tím, že vklouzne do pohodlných levisek. Tak je přijďte vyzkoušet. :-)

Zdroj: Levi.com