Prostě se rády líbíme svým partnerům. A rády je škádlíme pěkným prádélkem. Rády rozbouříme jejich fantazii… a pak je trochu zchladíme. A znovu rozdráždíme. A zchladíme. Dokud nás nebudou žadonit a my jim dovolíme nás svléknout.

Co je dobré mít ve svém erotickém šatníku za pěkné kousky? Nějaký ten korzet, podvazky, punčochy a pěkné spodní prádlo (sexy vykrojenou podprsenku a krajkové kalhotky) – tak s tímhle prádélkem vás budou milovat. A není se čemu divit.

Ale musíte si pečlivě vybírat – já například mám 3 korzety. Jeden spíše „fórový“, který nijak nedrží v bocích (ale zase můžu pořádně dýchat). Druhý pěkně pevný, černý s krajkovým jemným dekorem.

A nakonec saténový korzet v ďábelsky rudé barvě (jeho fotka je v článku). Vcelku jednoduchý kousek, lehce ozvláštněný nadýchanou horní linií – takže ani tolik neukazuje z ňader. A partnerova fantazie se může pořádně rozdovádět.

K pěknému korzetu patří i odvážné punčochy. U těch jsem strávila nejspíše nejvíce času – vybrat ty správné, aby pěkně seděly, to je pěkně náročné. Vzít samodržící? Nebo klasické, které podržím mašličkami od podvazku? To je těžká otázka. Já jsem to namixovala – 3 a 3.

Nejraději mám punčochy, které vypadají jak z retro kabaretu. Jemný dekor po většině plochy a nahoře výrazná krajka, která pěkně rozdovádí mé představy – i mého přítele.

Při výběru vzoru to ale nepřehánějte – je lepší méně než více – takže zkombinujte například jednoduchý korzet s výraznými punčochami, nebo naopak. Nebo jen punčošky s podvazkem a jen zakrýt bradavky černými nálepkami.

Případně můžete partnera rozvášnit i klasickým spodním prádlem. Ale dokonce i takové kalhotky mohou být hodně přitažlivé. Moje oblíbená značka Anais se rok co rok předhání v představování dráždivější a dráždivějších kalhotkách… A moje vyzkoušené (pěkně dráždivé pro něj) jsou nazvané Mysterious String.

Chcete se také líbit tomu „svému“? Doplňte svůj šatník o pár dráždivých kousků – a hned vám bude rád dělat snídani do postele. Dnes jsem vybírala zboží z e-shopu Esensa.cz.