Sex a vztahy

Zlato, ale mě hlaví nebolí, tak kde jsi?!

Chemie, chtíč, chuť, chceme… toužíme a potřebujeme, je to přirozené. Je řeč o sexu. Většina lidí má k sexu pozitivní vztah, ale celkem pasivní přístup. Smutná a nepříjemná pravda, která netěší ani jedno pokolení.

Proč častěji odmítat sex?

Pro „proč ne“ je velice málo rozumných důvodů.

1. „Ale když ono to bolí…“

Jako první vážný důvod, jsou zdravotní problémy. Pohlavní choroby, nebo zdravotní problémy s Vaším tělem, by se rozhodně neměly podceňovat! Toto riziko, je dnes velice vysoké, přitom je mnoho způsobů, jak se můžeme (a měli bychom) se chránit.

2. „Myslím, že mám dost času…“

Důvod, že chcete počkat, necítíte se na to, není vůbec ničím špatným! Naopak, když vyčkáte na správný okamžik, bude to pro Vás mnohem příjemnější. Žádný spěch…!:) každý má svůj čas, který přijde. Neexistuje přesná hranice toho, kdy by měl přijít sex, ale do třiceti byste to zvládnout mohli ;).

3. „Nebaví mě to s Tebou…“

Velice nepříjemný, ale častý důvod, je ošklivou pravdou. Tento problém není jako ty dva předešlé naprostým způsobem neřešitelný. Existují sice poradny, ale rozhodně nejlepší je si o tom promluvit. Někdy je to těžké, ale nemusíte váhat. Jde přeci o Vás, o Váš vztah. Dát si najevo co se mi líbí a co ne, je důležité.

Proč ho ideálně nikdy neodmítat?

Důvody proč ano, jsou jednoduché, a někdy i velice překvapivé a užitečné. Nemůžeme nikoho přesvědčovat, že milování je víc než fajn věc, na to si každý musí přijít sám.

1. „Vážně za 20 minut spálím 120 až 200 kalorií?“

Ano, vážně. Sex je opravdu velice účinným „sportem“ na hubnutí a zpevňování určitých partií. Jestliže do svého repertoáru zapojíte i pár méně obvyklých pozic, budete posilovat i jiné partie než hýždě a bříško. Dávejte si však pozor na zapletení. Jeden milenecký pár, musela rozmotávat záchranná služba.

2. „Zdravé je potit se…“

…a nejen potit se! Zdravé je i vylučovat. Čistí se Vám tím celé pohlavní ústrojí a otevírají se póry. Samozřejmě se u toho vylučuje spooouuusta látek, které nevíme co znamenají, ale přivozují nám uvolnění, dobrou náladu a čistou mysl.

3. „Máme to rádi!“

Tak toto je snad ten nejlepší důvod, který můžeme mít! Ale je opravdu potřeba dávat pozor, pravidelně docházet k lékaři, a neexperimentovat v pochybných podmínkách s pochybnými lidmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..