Sex a vztahySoutěže

Vyhrajte 3 erotické hračky v hodnotě 1 427 Kč! UZAVŘENA

Máme tu další soutěž – tentokrát o lascivní dárky, které nám do soutěže koupil partnerský magazín Lascivní.cz. Co můžete vyhrát? V soutěži jsou 3 erotické hračky – ben wa balls kuličky, venušiny kuličky a malý vibrátor na G bod.

Soutěž bude probíhat 10 dní, tedy od 1. 4. 2014 do 11. 4. 2014 (do půlnoci). Soutěž sice začíná dneškem (1. vtipný apríl), ale o aprílový žert se rozhodně nejedná:)

O co se hraje

Ve hře jsou následující erotické hračky, které magazín Lascivní.cz v posledních 2 letech testoval a doporučil je ke koupi:

Skleněné Ben Wa Balls Icicles
Desi Love Balls venušiny kuličky
Vibrátor na G-bod Funky G-spot

Samozřejmě se jedná o nové hračky, které nám už leží v redakci a čekají na své výherkyně – předpokládáme, že o ně budou mít zájem především dívky, protože chlapci by sis s nimi nejspíše moc nepohráli:))

Ben wa kuličky Venušiny kuličky Vibrátor na G bod

Jak vyhrát?

Jak vyhrát cenu v této soutěži? Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete na stránkách jednoho ze sexshopů, který nabízí všechny soutěžní hračky.) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Sponzor soutěže:

Lascivní.cz

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 Ben Wa kuličky
První 750. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 venušiny kuličky
První 1 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 vibrátor na G-bod

Soutěžní otázka

Jaká je délka soutěžních venušiných kuliček Love Balls? (Odpověď najdete na stránkách jednoho ze sexshopů.)

a) 8 cm

b) 9 cm

c) 10 cm

Vyhlášení soutěže

Soutěž byla uzavřena a byla vyhlášena zde během 14. dubna 2014.

Soutěže se zúčastnilo 1 785 účastnic. V 95 % se jednalo o slečny, které měly zájem o erotické hračky – jejich zájem jsme očekávali:)

Správnou odpovědí byla možnost c) 10 cm.

Výherkyněmi se staly:

Karolína Šípová
Věra Arnoštová
Markéta Moravcová

Výherkyním gratulujeme a byly už kontaktovány e-mailem ohledně adresy pro výhry.

Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (girlie.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Girlie.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Girlie.cz).

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

2 komentáře: „Vyhrajte 3 erotické hračky v hodnotě 1 427 Kč! UZAVŘENA

    • Děkujeme za tak velký zájem:) Soutěž jsme právě vyhlásili – výherkyním gratulujeme. Pokud mezi ně nepatříte, nemusíte věšet hlavu – během několika týdnů zde můžete čekat 3 nové soutěže.

      Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..