Nevěry se prostě stávají a stávat budou. Mají různý charakter a příčiny. Bolí nás a my kvůli nim procházíme těžkým obdobím, ale co když jde o atypickou nevěru a partner nás podvede s mužem? To je snad ještě horší…

Nevěra s mužem

Nestává se to tak často, ale některé ženy mají své zkušenosti, kterých by byly raději ušetřené. Smutné je, že se to mnohdy přihodí ženám, které ani netuší, že by jejich partner mohl mít bisexuální či dokonce homosexuální orientaci. O to je to větší šok.

Jak na to vůbec reagovat? Lze vůbec takou nevěru i přes sebrání veškeré dobré vůle odpustit? Je to jen na vás…I když…Není. Záleží samozřejmě i na vašem partnerovi. Pokud vás podvedl s mužem, protože měl bisexuální choutky a chtěl to zkusit, můžete mu odpustit. Pro mnoho žen je to i tak těžké a nedokáží to.

Na druhou stranu jsou i takové ženy, které dokáží říci, že by dokázaly odpustit muži spíše nevěru s mužem než se ženou. Většina žen to má ale naopak.

Mnohdy se ale stává, že se prozrazením nevěry muže s mužem partnerka dozvídá, že vlastně jejímu milého vždycky tak nějak přitahovali muži a že sňatek s ní, popřípadě pořízení si dětí bylo nucení se do normálního života. Tady pak už moc na výběr není a nezbývá nic jiného, než se smířit s realitou.