Hlavní stránka » Sex a vztahy

Nuru masáže tělo na tělo jsou skutečným přívalem energie do života

3 května 2017 Žádný komentář

Nuru masáž, v sobě spojuje moment překvapení, exotiku i velký erotický zážitek, který potěší především muže a možná předčí i některé jejich žhavé erotické sny.

Nuru masáž vám ukáže, jaké to je, doslova tělo na tělo

Nuru masáž, patří mezi erotické masáže v pravém slova smyslu. Probíhá to tak, že nahá masérka na sebe aplikuje speciální nuru gel, konzistenčně připomínající lubrigační gel, a pak už se opravdu klouže svým tělem po celém těle klienta. Váha těla je opravdu velmi účinný masážní styl. Japonské mořské řasy, obsažené v nuru gelu mají uvolňující a vyrovnávající účinky, což v kombinaci se sexuálním vzrušením celého aktu vytváří velmi intenzivní prožitek.

Nuru masáže podporují také zdraví mužských pohlavních orgánů

O tom, že si masáž body to body užije, každý odvážný muž, co rád experimentuje, není pochyb. Zkuste však mimo originálního vzrušení myslet taky na své zdraví a doplňte tuto relaxační masáž také o speciální masáž penisu a prostaty. Podpoříte prokrvení všechny zdravé funkce vašeho mužství.

Překonejte stud a neváhejte vyzkoušet něco, co Vás zcela určitě zajímá. Masírování tělem rozhodně předčí Vaše očekávání a stojí za to zažít.

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.