Už dlouho jsem se na Girlie nevěnovala trochu lechtivějším tématům. A dnes to trochu napravím. Erotické hračky pro ženy jsou sice diskutovaným zbožím, ale řešíme je spíše v soukromí s kamarádkami a ne veřejně. Zkusme trochu poodhalit tajemství halící ty vrnivé mazly, které schováváme v šuplících.

Jednoduchý vrnivým parťákem je 18 centimetrový vibrátor z cyberskin materiálu. Použitý materiál je nejzajímavější – na dotek je velice jemný a měkký, lehce přejímá teplo a velice připomíná pánský penis. Jen se zkuste ho dotknout se zavřenýma očima. Těžko poznáte rozdíl.

Napájení je na 2 x AAA – doporučuji si pořídit nabíjecí baterie. Budete je potřebovat, protože tenhle „vibrouš“ už nepustíte z ruky a budete chtít neustále řádit. Pro mě osobně je moc „realistický“ – mám ráda odosobnější hračky, které mají futuristický design. Ale proti gustu žádný deputát.

Pro náročné ženušky, kterým nestačí menší erotické pomůcky, jsem vybrala jednoho macíka. Jmenuje se vibrátor MAXI Long Dragon a už název napovídá, že nepůjde o žádné tintítko. Na délku má 20,5 cm a průměr je 3,4 cm.

Je vyroben z TPR (termoplastické pryže) a svými kvalitami se blíží k lékařskému silikonu – podobně jako on nabízí na omak příjemný povrch, lehkou ohebnost a odolnost. Nevýhodu tohoto vibrátoru bych viděla v ovládání vibrací – je umístěno na patce a vibrování regulujete otočným spínačem. Ale za cenu lehce přesahující lehce 300 Kč mu to můžu odpustit. Pro hlubší zásuny je ideálním partnerem.

Pokud jste spíše klitorálně vzrušivé (lehčeji se uděláte při dráždění klitorisu/poštěváčku), ale nechcete se připravit o slast vaginální masturbace se stimulací bodu G, doporučím vám jiný vibrátor. Pal Gift je rotační perličkový vibrátor a to díky rotujícím perličkám v jeho těle.

A hlavně nabízí intenzivní stimulaci klitorisu pomocí dráždicího výstupku. Navíc jeho hlavička vibruje a rotuje. Vibrátor tak nejenže masíruje poševní vchod, ale také šikovně stimuluje váš G bod.

Výčnělek je ve tvaru zajíčka s laškovnými oušky. Právě ty silně vibrují a při zásunech skvěle zapadají na klitoris. Tenhle mazel, vibrátor Pal Gift, má 6 druhů rotací a 7 druhů vibrací. A je nejlepším kouskem v dnešním lechtivém tipu na vrnivé hračky.

Pro samostatné dráždění klitorisu bych doporučila menší vibrátory přímo na klitoris – mnou vyzkoušené a osvědčené jsou vibrátory na prst, které se snadno ovládají. Případně lze pro dráždění použít jakékoliv vibrační vajíčko.

Ptáte se, kde jsem hračky vybírala? Na prodej erotických pomůcek se zaměřuje sexshop MůjRobertek.cz. Oceňuji u nich diskrétní zásilky (nijak označené názvem e-shopu), poštovné zdarma a široký výběr hraček. Vyzkoušejte ho a pak se pochlubte, jakého mazlíka jste si pořídily.