Sex a vztahy

#Lechtivá témata: jak vybrat první vibrátor

Jak vybrat svou první erotickou hračku, která nás má uvést do širokého světa prozkoumávání vlastního těla? Takovou, která nám splní základní požadavky na příjemné hrátky? Bude bezpečná, vzrušivá, dobře se bude ovládat a nebude zbytečně drahá?

První erotická hračka – jak na výběr?

Na to jsme se zeptali redaktorů magazínu Lascivní.cz, kteří mimo jiné provozují i katalog prověřených hraček na adrese http://lascivne.cz/.

Jak vybrat první vibrátor pro mladou dívku?

V základu vybírejte menší hračky, které budou jemné, decentní a přesto splní svůj vrnivý účel – aby obdarovaná dívka mohla beztrestně poznávat své tělo a hledat, co je jí nejpříjemnější. Pro začátek bychom tedy doporučili malý „kapesní“ vibrátor například na poštěváček. Jsou malé, zpravidla na 1 AA baterii, jednoduché na ovládání, držení i údržbu. Plus díky své malé délce – coby delší prst – zaručí, že slečna nepřijde při vášnivějším hraní o svůj věneček.

Který konkrétně byste doporučili?

Kdybychom vybírali z našeho dost probíraného katalogu (denně ho aktualizujeme), tak by to byl Funky Orange – najdete ho v sekci ženských vibrátorů. Většinou je k dostání v růžové či oranžové barvě a bývá doplněný několika nástavci – hladkým s dalšími zdrsnělými a vroubkatými pro intenzivnější stimulaci.

Mimo jiné ho prodává sexshop Růžový Slon, který patří mezi solidní prodejce – je spoleh jak na zboží, tak rychlou expedici objednávky. Plus s těmito menšími vibrátorky nebývají žádné technické problémy, takže mají minimální počet reklamací. A patří rozhodně k nejoblíbenějším a nejprodávanějším. Tomu přispívá i příjemná cena kolem 400 Kč.

Co byste doporučili jako další hračku?

Pokud by slečna byla zvídavější, může najít zajímavé kousky v sekci s klasickými vibračními pomůckami. Zde už jsou běžně velké sexuální hračky (délka cca 10-15 cm a průměr 2-4 cm), které stále splňují solidně vysoké nároky. Zpravidla jsou z čistého lékařského silikonu, výkon je už hodně silný, mají více vibračních režimů či pulzy a dost často nabíjení je ze sítě. Takže maximální komfort.

Tímto děkujeme redaktorkům za pěkných pár řádků tipů pro začínající dívky, které chtějí poznávat své tělo…

Jeden myslel na “#Lechtivá témata: jak vybrat první vibrátor

  • Naši zákazníci často volí menší vibrátory. Hlavně z důvodu z obavy nalezení hračky partnery nebo rodiči.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..