Sex a vztahy

Kdy jsme pro muže nejvíce sexy?

Jsou situace, ve kterých ani nevíte, že jste pro muže kolem sebe velice přitažlivá. Nemusíte mít ani perfektní make-up ani drahé sexy spodní prádlo. Pro muže jsme atraktivní i v jiných situacích…

Pokud vás partner opravdu miluje, jste pro něho v každé situaci velice přitažlivá. Důvěrnost totiž produkuje mnoho sex-appealu! Mnoho výzkumů prokázalo to, že když někoho dobře známe, tím je pro nás přitažlivější. Tzn., že čím více Vás Váš přítel miluje, tím mu připadáte atraktivnější. Také se v mnoha výzkumech dokázalo, že až 65% žen by dalo přednost vztahu s domácím kutilem před úspěšným právníkem!

Pokud nedržíte hladovky a jíte vše, na co máte zrovna chuť, jste pro muže taky velice přitažlivá. Muži nechtějí doma vychrtlou modelku. V jednom výzkumu ukazovali psychologové mužům různé kresby, na kterých byly ženy, a každá měla různou stavbu těla. Dotazovaní muži se shodli na tom, že nejvhodnější postavu má dívka, která má střední hmotnost.

V období Vašich plodných dnů jste pro muže také velice přitažlivé. Vybrané ženy byly požádány, aby v období své ovulace nosily jedno tričko a další ženy, aby nosily jedno tričko v době, kdy plodné dny zrovna neměly. Potom si k těmto tričkům čuchali různí muži. Preference byly na straně triček, které ženy nosily během svojí ovulace. Hormon zvaný Estrogen narůstá pár dnů před ovulací a tím zvyšuje naší přitažlivost.

Muži milují ženy, které umí používat řeč svého těla. Psychologické výzkumy prokázaly, že ženy, které dokážou vysílat různé signály, jsou muži více oslovovány. Neflirtujících žen si nikdo nevšimne. Je velice důležité, aby si každá dívka našla své signály a nekopírovala signály jiné slečny, mohlo by to vypadat příliš uměle.

Martina

Naše nejnovější, ale nejsnaživější redaktorka a zároveň editorka, která odlehčuje celé naší redakci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..