Chcete svému příteli udělat radost, nebo ho nechcete nechávat doma samotného (aby něco nevyvedl)? Věnujte mu pěkný a praktický dárek, díky kterému lehce upustí „páru“ a nebude chodit za jinými. O čem že to mluvím? O nové generaci pánských erotických hraček – honítkách.

Možná se zasmějete tomu názvu, ale zní rozhodně lépe než odbornější název – masturbátory. Oproti němu jsou honítka celkem něžný a mazlivý název. Jinak se těmto hračkám říká umělé vagíny (také nic moc název nemyslíte?).

Honítka mají většinou podobu plastové tuby, která je vyplněná měkkým materiálem – je v něm samozřejmě otvor určený pro zasunutí penisu. Jejich používání je velmi jednoduché, stačí odstranit horní víčko a zasunout – honítka jsou od výrobce lubrikovaná, takže k samotné „akcičce“ už naši milí pánové nic nepotřebují.

Japonská honítka Tenga se vyznačují diskrétním a moderním designem (většina dívčích reakcí je typu: „Jé co to je to červený pěkný?“), propracovanou vnitřní výstelkou (z čistého silikonu) a ergonomickým tvarem (dobře se drží a neklouže v rukou).

Kde se dají takové hračky koupit? Na e-shopu, který se specializuje na erotické pomůcky pro muže – Hrackypromuze.cz.

Proč vám o tom zde píšu? Nemyslím, že erotické hračky jsou něčím prudérním či vulgárním (ještě když mají tak diskrétní a celkem líbivý vzhled) a nemělo by se o nich mluvit. Chtěla bych se jim na tomto webu více věnovat – zdejší sekce sex a vztahy je k tomu jako dělaná.

Shrňme si to: nechcete, aby váš přítel dováděl se sousedkou odvedle, když budete pryč? Dejte mu možnost se vyřádit i jinak než na sousedce či pravačkou – honítky z Hračkypromuže.cz.

Tenga