Sex a vztahy

Jak si skvěle užít dámskou jízdu? 3 praktické TIPY

Čas od času každá žena potřebuje alespoň na chvíli opustit místo u sporáku a sobotní večer u třetí epizody Star Wars se svým milým, za něco neobyčejného a výjimečného a to například s partou svých kamarádek, které zná kupříkladu ze střední či vysoké školy.

Užijte si lascivní dámskou jízdu se vším všudy

Asi každá žena se s touto představou ztotožní hned po jejím přečtení, nemám-li pravdu? Aby ovšem správná dámská jízda nebyla pouze a jen prodlouženým večerem v místním baru, ale skutečně nezapomenutelným zážitkem, je nutné se řídit určitými pravidly dámských jízd a striktně je za každou cenu dodržet. O jaká nepsaná pravidla se jedná?

Jeďte na celý víkend a jeďte daleko

Nechcete přece sedět v baru v sousedním městě obklopena přinejmenším lidmi, které znáte od vidění a v té horší variantě lidmi, které znáte nyní, či do vaší minulosti jistým způsobem patří. Proto se raději odhodlejte pro mnohem delší a propracovanější flám, který uskutečníte rovnou na celý víkend a nebudete muset řídit ani vy, ani vaše kamarádky, pojedete totiž vlakem.

Z dosahu partnera, dětí, rodičů a dalších známých, které potkáváte den, co den. A co víc, z takovéhoto výletu se jen tak nemůžete vrátit domů. Tudíž pokud vašeho manžela zastihne rýmička, bude to sice politování hodné, ale domů vás to jistě nedostane.

Program musí být naplánovaný

Mohlo by se zdát, že plán na dámskou jízdu je jasný. Hospůdka, kavárnička, nějaký ten bar možná a podobně. Ovšem ruku na srdce dámy. Už nám není dvacet let. Pokud v jeden večer budeme chtít pařit až do rána, můžeme se s dámskou jízdou rozloučit hned na jejím začátku, protože se z takovéhoto mejdanu budeme léčit ještě další týden.

Proto je potřeba tyto jistě zábavné večery prolnout špetkou historie, kultury a možná i výletů do přírody, kterých si užijete, bez toho aniž by vás neustále otravovalo vaše dítě s celou řadou nesplnitelných žádostí. Tudíž program na dámské jízdě rozhodně nepodceňujte. A hlavně, lahev něčeho dobrého se vám do kabelky vždy vejde.

Erotické napětí dokáže uvolnit dámská jízda

Možná jste to nevěděly, ale po vzoru divokých amerických rozluček se i v ČR objevila možnosti si užít čistě dámský večer diskrétně a zábavně s novinkami erotického průmyslu. Tím nemyslím orgie, ale zábavně-vzdělávací a lehce peprný večer s specialistkou na erotické hračky, která vám ukáže všechny možné novinky.

A to z řad erotických hraček, ale i pěstující péče o naše tělo a další ryze ženská témata. V ČR takové akce už léta úspěšně pořádá tzv. Dámská jízda a můžete si jejich zástupkyni pozvat právě k vám domů či na místo konání rozlučky či ryze dámské jízdy.

1011184-157249491126603-287949751-n-1530186803.jpg

Výběr účastnic dámské jízdy je důležitý

Ženy mají jednu ohromnou vlastnost a tou je pomlouvání členky, která je sice možná naší kamarádkou, ale momentálně s námi nesedí u jednoho stolu. Umíme vyprat prádlo každé a to podotýkám každé. Ovšem na dámské jízdě je důležité držet se pravidla, které zní nepomlouvat.

Navzájem si tak musí všechny účastnice sednout, aby se předešlo tomu, že mezi nimi začne panovat ponorka či se začnou navzájem pomlouvat a házet jedna na druhou špínu. Všechny spolu musí umět vycházet, jinak se dámská jízda promění v noční můru.

Takže pomlouvat ano, ale v žádném případě ty, které s námi odjeli za poznáním nevšedních zážitků daleko od domova.

Tudíž si slibte, že věty typu „to je ale nána“ si na dámské jízdě odpustíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..