Sex a vztahy

Erotická poradna jen pro vás

Jistě máte na jazýčku spoustu lascivních otázek, které byste chtěli zodpovědět. Jenže nevíte koho se diskrétně zeptat. Kde najít někoho, kdo se na vaše intimní dotazy o sexu, vztazích, erotických hračkách či praktikách nebude dívat přes prsty?

Kdo vám dokáže skvěle odpovědět? Náš partnerský magazín Lascivní.cz spustil erotickou poradnu, kde se může kdokoliv zeptat na svou „bolístku“…

Sexuologická poradna

Výhledově je v plánu zapojit erudované sexuology a profesinály, protože redakce magazínu lascivní.cz nejspíše nezvládne všechny otázky. Ale není se čemu divit – vždyť jejich specialitou jsou erotické hrátky a hračky… Stačí, že skvěle rozumí právě těm…

Lascivní logo

Však jsou nejspíše jediný kdo dlouhodobě recenzují erotické hračky v České republice. Ostatní to už vzdali. Není se čemu divit. Sexshopy nejsou moc nadšené, když jim někdo strhá jejich nejprodávanější hračky.

Slovy magazínu www.lascivni.cz:

„Když jejich TOP produkt nefunguje tak, jak má, nemohou se divit, že jim ho strháme – a právem.“

Poměrně dost jejich návštěvníků pomáhají s výběrem hraček a během posledních 4 let jich doporučili několik set. Nově radí i pomocí livechatu, který na webu nasadili – sedí u něj vždy někdo z redakce, který se bude každému dotazovateli pomoci.

Pokud byste chtěli sledovat tento magazín nejenom přes RSS výčet nejnovějších článků, můžete ho sledovat například přes Facebookový profil, případně Twitter.

6 komentářů: „Erotická poradna jen pro vás

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..