Sex a vztahy

Dohola nebo přirozeně?

Jak se vám to líbí? Když jsou protějšky vyholené úplně, částečně nebo jsou přirozené? Já osobně přirozené typy příliš nemusím, na druhou stranu, nechtěla bych metrosexuála, který si holí dokonce i nohu a ruce… Nejlepší je z mého pohledu zlatá střední cesta.

Mám známého a ten se holí úplně celý. Od hlavy až po paty. Nevypadá zle, ale mít ho doma, to bych tedy rozhodně nechtěla. Dodnes vlastně nevím, jestli má přítele, přítelkyni nebo jak to vlastně má, ale koneckonců je to především jeho věc a já se mohu jen domnívat, případně se zeptat, ale na to už by bylo potřeba velké množství kuráže, alespoň v mém případě.

U žen je to jiné, jsou křehčí a ženštější stvoření, musí tak tedy také vypadat a působit, aby přilákaly své ochranitele, mužné chlapy. Pokud k nim ale přiběhne neopeřená koroptvička, vedle níž si připadají spíše jako ty drsnější ony, něco je špatně.

Ano, někomu to tak může vyhovovat, ale poukazuji pouze na tradiční model muže a ženy ve společnosti. Tak, jak jsou lidé různí, mohou i tento fakt vnímat různě a některé ženy jsou neochlupenými samečky okouzleny natolik stejně, jako muži přírodními neupravenými ženštinami.

Jeden můj kamarád si našel dívku. Byla opravdu krásná, těžko takovou pohledat. Jako bylo však jeho překvapení, když došlo na onen tak očekávaný večer, kdy se měli poprvé milovat a on zjistil, že je naprosto přírodní. Tato zkušenost se stala jeho noční můrou a jedním z nejotřesnějších zážitků, které zažil (ano, už neutekl a vše si náležitě odbyl). S dívkou se rozešel, protože po tomto incidentu už jej ani nepřitahovala.

Nebyla to její vina, prostě jen každý byli naladěni na jinou vlnu a nekápli si v tomto ohledu do noty, to se hold v životě stává.

Záleží na chuti každého, každý si hledá to své, co mu vyhovuje. Základní je, aby se cítil dobře jak on, tak partner a aby v tomto ohledu byli se sebou spokojení…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..