Máme pro vás svěží jarní soutěž, kterou si prostě zamilujete. Za chvíli tu máme horké léto, tak proč si nezasoutěžit o něco, co využije každá z nás? Co takhle plavky? Jenže co když se vám konkrétní kousky nebudou líbit? Vyřešili jsme to za vás – dáme vám plavky dle vašeho výběru!

Soutěž bude probíhat 10 dní, tedy od 19. 4. 2014 do 29. 4. 2014 (do půlnoci).

O co se hraje

Do hry jsme vložili pro 3 šťastné výherkyně plavky (a spodní prádlo viz BONUS) dle jejich výběru z daného e-shopu – vše na náklady redakce Girlie.cz.

Je libo dvoudílné, jednodílné, tankini, či jiné? Je to jen na vás:) Dvoje plavky jsou ve hře klasicky (musíte zaslat správnou odpověď) – pokud však budete tuto soutěž sdílet na svém Facebookovém profilu, zapojíte se do BONUSOVÉ soutěže o spodní prádlo dle svého výběru.

Jak vyhrát?

Jak vyhrát cenu v této soutěži? Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete na stránkách jednoho z prodejců plavek) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 1000. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 plavky dle svého výběru
První 1 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 plavky dle svého výběru
První 100. soutěžící, co bude sdílet tuto soutěž, získá spodní prádlo dle svého výběru

Soutěžní otázka

Jaké je telefonní číslo, na které máte volat v případě pomoci s objednávkou? (Odpověď najdete na stránkách jednoho z prodejců plavek.)

a) 123 456 789

b) 511 444 070

c) 714 000 999

Vyhlášení soutěže

Vyhlášení soutěže zde proběhlo 30. května.

Soutěže o plavky a prádlo dle vlastního výběru se zúčastnilo rekordních 2546 účastnic (pánů bylo jen opravdu pár:))

Ohledně výhry za sdílení jsme vás silně podcenily, protože na přelomu druhého a třetího dne od začátku soutěže bylo rozhodnuto – příště vám musíme dát vyšší metu:)

Správná odpověď byla za b)

Výherkyněmi soutěže jsou:

Markéta Černá
Petra Šumná
Alena Volíšková

Výherkyním gratulujeme a budeme je během dneška kontaktovat.

Pokud jste nevyhrály, nemusíte být smutné – už brzy budeme připravovat novou soutěž – a pravděpodobně zase o výhry dle vlastního výběru, protože o ně máte největší zájem:)

Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (girlie.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Girlie.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Girlie.cz).