Na další soutěž od Girlie.cz jste nemuseli ani dlouhou čekat. Je tu! A tentokrát můžete vyhrát audio-knihu dle vlastního výběru od sponzora soutěže Audiotéka.cz. Více o ní si můžete přečíst v našem předešlém článku: Zaposlouchejme se do knižních klasik – Audiotéka.cz!

Soutěž bude probíhat 10 dní, tedy od 23. 10. 2013 do 2. 11. 2013 (do půlnoci).

O co se hraje

Ve hře jsou 3 audioknihy, které budou rozděleny mezi 3 výherce – každý si může vybrat 1 libovolnou knihu z nabídky Audiotéky.cz.

Jak vyhrát?

Jak vyhrát cenu v této soutěži? Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete na stránkách Audiotéka.cz.) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 audio-knihu dle vlastního výběru
První 750. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 audio-knihu dle vlastního výběru
První 1 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 audio-knihu dle vlastního výběru

Soutěžní otázka

V jakém audio-formátu jsou nabízeny zvukové knihy z Audiotéky? (Odpověď najdete na stránkách Audioteka.cz.)

a) MPEG

b) Mp3

c) Mp4

Soutěžní formulář

Soutěž byla už uzavřena – vyhlášení proběhne zde během 4. 11. 2013.

*Pravidla pro soutěž:

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (girlie.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Girlie.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Girlie.cz).

Sponzor soutěže:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz