Ve spolupráci s webem Activeppc.cz jsme uspořádali soutěž o 3 hodnotné ceny (v ceně 2970 Kč) – krémy na hubnutí a celulitidu ACTIVE PPC krém.

Soutěž bude probíhat 10 dní, tedy od 6. 5. 2013 do 16. 5. 2013.

O co se hraje

V soutěži je 3 kusy luxusního krému ACTIVE PPC (každý v hodnotě 990 Kč)

 

 

Výrobky ACTIVE PPC využívají inovativní kombinace nano-částic, které působí především v podkoží, kde rozpouštějí nechtěné tukové polštářky. Díky tomu urychlují hubnutí a formování ideální postavy.

Jak vyhrát

Jak vyhrát cenu v této soutěži? Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete na stránkách Activeppc.cz.) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks krému ACTIVE PPC

První 750. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks krému ACTIVE PPC

První 1 000. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks krému ACTIVE PPC

Soutěžní otázka

Jaké dva BONUSY získáte při objednávce krému ACTIVE PPC? (Odpověď najdete na stránkách Activeppc.cz.)

a) Dermatologickou žínku a 10% slevu na služby

b) Fitness doplňky s proteiny a akční pobyty

c) 20% slevu na služby a akční pobyty

Soutěžní formulář

Je nám líto, ale soutěž už byla uzavřena – její vyhlášení proběhlo během 17. 5. 2013 – výsledky najdete ZDE.

*Pravidla pro soutěž:

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (girlie.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Girlie.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Girlie.cz).

Sponzor soutěže: