Máte problémy s rozčesáváním vlasů? Už vás unavují klasické přípravky na vlasy, které je jen zašmodrchávají? A vy si na nich vylámete všechny zuby u hřebenu. S tím je konec! A to díky Dtanger Setu nového speciálního hřebene a přípravku na vlasy od Brazilkeratin.cz. Dnes si o 3 kousky setu zahrajeme!

Soutěž bude probíhat 10 dní, tedy od 20. 3. 2017 do 29. 3. 2017 (do půlnoci).

O co se hraje

Do soutěže vložil výhry sponzor BrazilKeratin.cz 3 sety DTANGLER SET – rozčesávací sprej + kartáč Red point, o kterém jsme nedávno publikovali velký článek – S jarem přicházejí v novém kabátě oblíbené hřebeny.

Jak vyhrát?

Jak vyhrát cenu v této soutěži? Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete na stránkách sponzora) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat). TENTOKRÁT je Bonusem další přípravek a získáte ho za sdílení soutěže a trochu štěstíčka (zašlete ale také správnou odpověď).

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 1000. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks DTANGLER SET.
První 1 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks DTANGLER SET.
Jeden ze soutěžících, co bude sdílet tuto soutěž (na svém Facebooku, blogu, Twitteru apod.), získá 1 ks DTANGLER SET.

Soutěžní otázka

Kolik mililitrů má Dtangler sprej v naší soutěži (Odpověď najdete na stránkách BrazilKeratin.cz.)

a) 50 ml

b) 90 ml

c) 100 ml

Soutěžní formulář

SOUTĚŽ byla ukončena – byla zde vyhlášena v pondělí 3. dubna 2017.

Správná odpověď je 100 ml.

A výherkyněmi jsou:

  • Jana Slaninová
  • Zuzana Václavíková
  • Radka Dostálová

*Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (girlie.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Girlie.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Girlie.cz).

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.