Máme za sebou skoro celé září, říjen a listopad uběhnou podobně rychle (ne-li rychleji díky náročné škole) a bude tu prosinec. Nejspíše všechny tušíte, co v tomto měsíci bude klíčové. Jestli jste hádaly, že hromada flašek na silvestra, tak jste na omylu – důležitý je přeci Ježíšek. Kam se na něj hrabe americký Santa – Ježíšek byl a vždy bude můj jediný nositel vánočních darů.

Už víte, co dostanete? Hromadu ponožek a nepadnoucí svetr… Už zas a znova. Každý rok to samé! Co takhle lehce naznačit svými přátelům, rodině a partnerovi co byste si přály k Vánocům?

Dneska pro vás budu mít pár netradičních tipů. Dokonce je můžete použít i jako návod pro dárky pro ostatní. Kvalitní dárky se totiž nikdy neztratí. A když se jim náhodou nebudou líbit, tak je dostane kdo? No přeci vy! Takže vždycky něco získáte. Mno nejsou ty vánoční dárky k pomilování?

Ale zpět k vánočním tipům. CO takhle trička s potiskem? Možná si hned začnete ťukat na hlavu… To přeci není žádný pořádný dárek. Běžných triček s potiskem je kupa. Takže musíte si dát tu práci a vybrat TOP motivy, které potěší. Mohou pobavit, zvednout sebevědomí, odstrašit otrapy…

Účinků může být mnoho. Trikátoří trika prostě stojí za investici. Celých 170 motivů jen čeká na vás a váš výběr. Doporučuju motivy SUIT, Občas piju vodu, jen abych překvapil svoje játra a Antistress points.

Triček je habaděj na výběr. Ale co když někomu nezáleží na jeho vzhledu, ale raději opečovává své okolí? Například svůj domov? Neustále vyhlíží nové doplňky ze stávajících kolekcí a nikdy nemá dost se zvelebováním svého bytu?

Doporučuji vám čerstvý „plevel“, který nejenže zazelení byt, ale mohou být i užitečné. Například takové chilli papričky ze sady GrowIT. V balení dostaneš malé kokosové květináčky a 5 druhů chilli papriček v semínkách.

A na tvém obdarovaném bude jen… je vypěstovat a pak už jen sklízet a užívat si pálivé plody. Znalci pálivých jídel jistě znají jména jako Tepin, Jalapeno či Anaheim – pálivé jsou totiž solidně.

Dalším tipem bude také rostlinka z řady GrowIT – tentokrát ale nebude nijak k jídlu. Skvěle poslouží právě k osvěžení bytu a jeho zkrášlení. Mluvím totiž o malé vždyzelené rostlince jménem Bonsai.

3 svěží tipy na vánoční dárky v jednom článku – to by ti mohlo stačit ne? Na další se můžeš těšit v příštím týdnu, kdy ti doporučím pěkné módní kousky do šatníku.