Jak obdarovat svého partnera, který je vaší podporou už mnoho měsíců a neustále vám ukazuje, jak vás miluje? Obdarováváte ho sice dennodenně svou přítomností, ale občasný hmotný dárek také nebude na škodu. Dnes si vybereme pár dárků pro muže, které mu udělají radost.

Kde však hledat? Zkuste zapátrat v paměti, naslouchejte, sledujte. Muži jsou přímočaří, potřebují jen pár věcí a o ty si většinou řeknou. Neříkal minulý měsíc, že by se mu hodilo… Nebo tohle …? Vzpomínejte dobře. Já jsem třeba vybírala dárky pro muže na darek.cz.

Dárky pro muže

Jak tedy obdarovat toho svému muže? Pro vyfiltrované dárky pro muže klikněte zde. Můžete zkusit něco neotřelého – miluje sběr houby? Sežeňte mu třeba brašnu na houby s houbařským nožíkem SAGAFORM, kapesní popelník, krabičku poslední záchrany proti kocovině. Můžete být prostě vtipné vybrat některý z těchto praštěných dárků.

Dalšími tipy mohou být:

  • Klíčenka Kytara I feel good!.
  • Krabička poslední záchrany Business.
  • Skládací stojan na vínové láhve – Vacu vin.
  • Sada nářadí SwissTool Spirit Plus.
  • Solární hodiny SUCK UK.

Nebo můžete vsadit na klasiku – jídlo, sex a zážitky. I zde jste jistě nezažili vše, co se ještě dalo v páru zažít. A ráno po náročné noci ho potěšte dobrou kávou. Pěkně horkou z kvalitních kávových zrnek, například z prověřené Arabicy.

Alternativou však může být i lahodný nápoj v podobě odrůdy kávy Robusty. Mnozí ji zavrhují, ale i v této odrůdě, která dělá skvělou crému (pěnu) se dají najít chuťově zajímavé kousky. Musíte pěkně hledat a najít tu správnou pro svého miláčka.

Už víte, co mu dáte k Vánocům, svátku či narozeninám? A jaký dárek dostane k výročí? Možná si říkáte, že to nemusíte s těmi dárky přehánět, ale vězte, že je dobré si ho rozmazlovat. Za rohem je hromada bab, které by ho chtěly ulovit pro sebe – zavažte si ho pořádně, ať mají boj náročnější či dokonce nemožný.