Udělejte svému miláčkovi sexy překvápko na svátek svatého Valentýna. Co by si tak mohl přát? Sexy ďáblici, která mu udělá lascivní taneček na klíně? Stydlivou studentku, která se nechá od pana „učitele“ potrestat za chyby v diktátu?

Fantazii se meze nekladou, takže se na letošní valentýn (14. února 2013) pořádně připravte. A to hlavně s předstihem. Nenechávejte nic na poslední chvíli, zbytečně si přivodíte nervy. Takže když budete objednávat nějaké pěkné propriety na valentýnskou noc, tak hlavně s dostatečným časovým předstihem.

Když to vezmeme od podlahy, pěknými punčoškami to nikdy nezkazíte. S nimi jde ruku v ruce podvazkový pás. Pokud plánujete po sexy tanečku se pomilovat, dejte si kalhotky přes podvazkový pas. Nebudete se muset kvůli sexu svlékat podvazkový pas – přítel to určitě ocení, když budete sexy oblečená i při milování. Který by taky nechtěl elegantní rafinovanost?

Poloprůhledná košilka, či těsnější korzet udělá také své. Zkuste vášnivou rudou barvu, která nesmazatelně patří k svatému Valentýnu. Vyvarujte se žertovných až dětinských srdíček – to kluky moc nepřitahuje.

Pánové si mohou také na vášnivou valentýnskou noc pěkně připravit. Na luxusnipradlo.cz bude připravena speciální sekce sexy pánské boxerky. S nimi svou přítelkyni určitě překvapí. A to nejenom jejich obsahem… Která z holek by nestála o sexy hřebečka?

Zpět k dámskému erotickému prádlu. Největší parádu udělá celá kolekce sladěných sexy kousků – punčochy, podvazky, tanga/stringy a košilka. Pokud takovou nenajdete, zkuste vybírat aspoň kousky oblečení, které k sobě dobře ladí… Sexy souprava je ideálním řešením, ale ne vždy najdete takovou, která se vám zalíbí.

Kde sehnat erotické prádlo, aby včas dorazilo na svátek Svatého Valentýna? Zkuste e-shop luxusni-pradlo.cz.