Vyrostlo už vaše dítko ze svého oblečení a potřebujete pro něj koupit větší? Nemusíte zbytečně utrácet za nové kousky, z kterých stejně během několika měsíců znovu vyroste, využijte tzv. dětský bazar (mnohdy nazvanou jako dětskou inzerci).

Stejným způsobem se můžete zbavit svého staršího oblečení – i ostatní maminky potřebují oblečení pro půlročního, ročního či dvouletého kloučka či dívenku – všechny děti neustále rostou a mají potřebu nám více a více vytahovat peníze z peněženky.

Starší oblečení svého malého, které nevyužijete, můžete zkusit udat na dětské burze BabyBurza.cz. Na stránkách se můžete jednoduše orientovat – všechy kousky oblečení jsou roztříděny do tematických kategorií:

dětské oblečení

dámské oblečení

pánské oblečení

kočárky a autosedačky

hračky

kojenecké potřeby

Každá kategorie má ještě drobnější rozdělení jednotlivých podsekcí – navigace je tedy jednuduchá a v designu se těžko ztratíte.

Jak začít prodávat nevyužité svršky?

V pravém horním rohu je velké růžové tlačítko přidat inzerát zdarma – ano opravdu vložení inzerátu je zde bezplatné a mohou vám na ně reagovat stovky maminek se svou garderobou po miminku. Vy tak můžete jednoduše (a nepoměrně levněji) si obstarat novou zásobu oblečků, hraček a dalších potřeb, které vaše dítko využije. A nečekaně brzy, protože děti prostě rostou z vody.

V době psaní článku bylo na bazaru dětského oblečení 554 inzerátů a 504 inzerentů – rozhodně je tedy z čeho vybírat a na své si přijdou i náročnější maminky, které nechtějí mít dítko v neznačkovém oblečení.

Zajímavou možností, jak získat, či se zbavit přebytečného oblečení po dětech, je darování. Můžete bezplatně pomoci ostatním maminkám, které nemají třeba dostatek peněz na kvalitnější oblečení či kojenecké potřeby. Jistě vám budou neskutečně vděčné, když jim pomůžete.