Seznámením, prvními schůzkami, sestěhováním se pod jednu střechu… tím to jen začíná. A jak to končí? Zkuste hádat. No přeci svatbou. S tou se nepopiratelně pojí jedno svatební téma, které ženy mnohdy dostává do kolen. Ano jde o zásnubní prsten.

Svatbu krásně předchází a ukazuje, že o vás má zájem. Takový, že s vámi chce strávit zbytek života… Pojďme se podívat na výběr právě takových luxusních šperků, mezi které „zásnubák“ rozhodně patří.

Zásnubní prsteny

Mezi lidmi koluje „pravidlo“, že cena tohoto klíčového prstenu se má rovnat trojnásobku měsíční výplaty žádajícího. Při průměrné mzdě přibližně 25 000 Kč se dostaneme na pěknou částku 75 tisíc. A kupovat prsten v takové hodnotě určitě nedělejte bez pořádné přípravy. Klíčové bude odhadnout vkus partnerky a také i průměr prstu.

Ten byste měli mít zjištěný už dříve – přeci nedáváte partnerce prsten (šperk) poprvé. Pokud ano, musíte to nenápadně zaonačit. Potřebujete si změřit průměr prstů pro rukavičky na míru, … Musíte si něco vymyslet – pokud možno důvěryhodného, aby nic nečekala.

Pro zásnubní šperky si můžete vybírat například prsteny z kategorie luxury. Osobně mi nejvíce padl do oka briliantový prsten z  kvalitního 14 karátového zlata. Design je poměrně jednoduchý, jde o lehké překrytí dvou pásků – právě kontrast mezi dvěma plochami je tak pěkný.

Pěkný výběr zásnubních prstenů najdete například u internetového šperkařství VIPgold.sk. Právě z něj jsem vybírala daný prsten s menším briliantem – a musím uznat, že se rozhodně ani zdaleka neblížil trojnásobku měsíční výplaty. Což může a nemusí být plus.

Luxusní šperky

Svatba není samozřejmě o jediném šperku. Pro svou drahou polovičku jich je potřeba více – přeci si ji chcete pojistit, aby vám nikam neutekla. Třeba sama, nebo dokonce s někým jiným. To by bylo násobně horší. Takže další šperky nebudou nikdy dost na škodu – holky milují dárečky. A podobně jako straky je pro nás lepší, když ty dárky jsou třpytivé a lesklé:)

Pěkným příkladem luxusního dárku, který se bude hodit i k vybranému prstenu, mohou být diamantové náušnice – koupíte je zde. Při výběru bych se zaměřila na to, aby nebyly nijak extravagantní a výrazné – drahými kameny chceme jen prozářit přirozenou krásu dívky. A ne ji přebýt velkými šutry, kterých si hned každý všimne a budou to jediné, co si z nás budou ostatní pamatovat.