Každá z nás neustále dospívá a stává se dospělými, ale stále v nás zůstává něco z hravých dětí. A ty si potřebují hrát. A přesně pro ně jsou určené internetové zábavné projekty s flash hrami pro dívky. Dnes si jeden představíme a vybereme pár zajímavých her pro nejmenší.

Monkey Go Happy 3

Udělej milé opičky šťastnými! V každém kole musíš přijít na řešení problému (nalezení banánů, zbourání domu, jak utéci z vězení), abys mohla postoupit dál. Hlavně musíš pro co nejvyšší skóre použít co nejméně kliků na hrací obrazovku. Úkolů je zde poměrně dost (15) a postupně se jejich obtížnost stupňuje.

Je zábavné, jak do jedné hry o opičkách zařadili tvůrci množství rozličných úkolů – většina je založena na logice – musíš si vytvořit logický postup, který by i v reálném světě obstál. Dále je zařazena i klasická střílečka. Hru Monkey Go Happy hodnotím 4 hvězdičkami z 5 za rozličnost úkolů a stoupající obtížnost.

Pečování o mláďátka

Nenech roztomilá mláďátka o hladu a bez pozornosti… Pečuj o malé koaly, pandy, ježky, opice a další zvířátka. Musíš každému splnit jeho přání – chce se nabumbat? Dej mu napít… Potřebuje přebalit? Nejdříve mu plínky svlékni a vyhoď a dej mu nové. Chce si hrát? Pohraj si s ním!

Neustále se zvyšuje náročnost hry – máte na starost více mláďátek, každé má jiné potřeba a hlavně je musíš plnit co nejrychleji, jinak prohraješ a přijdeš o herní body. Pěkně o ně pečuj a nenech je bez své pozornosti.

Kde si hrát on-line hry?

Chceš si hrát během volných chvílí? Ve škole či v práci? Zkus web HryDnes.cz. Jednoduše se v něm orientuje, má širokou zásobu netradičních her a funguje 24/7.