Hlavní stránka » Ostatní témata

Jak vybrat originální dárek, který potěší každou ženu

16 prosince 2014 Jeden komentář

Jak udělat své kamarádce radost? Jak se odlišit od ostatních, kteří dávají stále stejné dárky v podobě kosmetikých košů, nesmyslné keramiky a nudných květin? Jak dát něco originálního? Poradíme vám:) A vyzkoušeli jsme si to sami, takže za dnešní tip můžeme dát ruku do ohně.

Dárek, který rozhodně nezapadne

Darujte své kamarádce perlu. Ale ne ledajakou. Nemusí být ani navlečená společně s dalšími „kamarádkami“ na šňůrce. Stačí jediná – ale speciální. Musí jít o perlu přání. Že takové mají jen v pohádkách? Ale kdeže. Seženete je i bez přání u kouzelné rybky. A dokonce i bez dřina v láhvi, který vám dluží laskavost.

Čím je perla přání tak ojedinělá? Čím je jiná? Klíčová je zde reálnost. Nejedná se o žádnou umělou náhražku. Obdarovaná opravdu dostane perlu. Ale musí se trochu snažit. Protože perlu jí dáte v jejím přirozeném „obydlí“ – v mušli. Ano v klasické mušli, která ještě nebyla nikdy otevřená.

Perla i bez pohádkových sil?

Nejspíše si řeknete, jak je zaručeno, že zrovna tato mušle v sobě ukrývá krásný poklad? Nebojte, výrobce (no spíše prodejce, protože výrobcem je samotná příroda a moře) na to pamatoval, takže všechny perlorodky prošly rentgenovým skenem. V každé se tedy jedna perla vždy nachází – a někdy jsou uvnitř dokonce dvě.

Nebojte, jen tak ji neztratí…

Dobře – obdarovaná dostane perlorodku s perlou. Jenže co po otevření mušle? Bude ji nosit po kapse, aby ji hned ztratila? Nebojte – v balení s mušlí je i stříbrný přívěšek, do kterého můžete perlu jednoduše vložit a můžete ji pověsit na krk.

Pokud chcete objednávat perličku už teď, například k Vánocům, tak si pospěšte – zbývá posledních pár dní k bezpečnému odeslání a garantovanému doručení „pod stromeček“.

TIP na závěr:

Perličku nemusíte dávat jen své kamarádce jako symbol náklonnosti, ale můžete jí obdarovat i jinou něžnou polovičku ve vašem okolí – třeba maminku, nebo babičku. Zde se fantazii mezi nekladou.

Když jste rozhodlé, že perla přání je skvělým dárkem, můžeme objednávat – a to na PerlyPřání.cz. Ale nákup rozhodně nenechávejte na poslední chvíli – aby na vás ještě zbyla – je to hit letošních svátků:)

Podobné články:

Jeden komentář »

  • LenkaT. říká:

    Vypadá to hezky, ale nikde nevidím ten stříbrný přívěsek, o kterém píšete. Je tam definováno jen imitace bílého zlata, což může být kdejaký kov, nebo cokoli. Ani tam neuvádějí, jaká slitina čeho to je. Takže to mě odrazuje. Jinak to vypadá zajímavě.

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.