Jak udělat své kamarádce radost? Jak se odlišit od ostatních, kteří dávají stále stejné dárky v podobě kosmetikých košů, nesmyslné keramiky a nudných květin? Jak dát něco originálního? Poradíme vám:) A vyzkoušeli jsme si to sami, takže za dnešní tip můžeme dát ruku do ohně.

Dárek, který rozhodně nezapadne

Darujte své kamarádce perlu. Ale ne ledajakou. Nemusí být ani navlečená společně s dalšími „kamarádkami“ na šňůrce. Stačí jediná – ale speciální. Musí jít o perlu přání. Že takové mají jen v pohádkách? Ale kdeže. Seženete je i bez přání u kouzelné rybky. A dokonce i bez dřina v láhvi, který vám dluží laskavost.

Čím je perla přání tak ojedinělá? Čím je jiná? Klíčová je zde reálnost. Nejedná se o žádnou umělou náhražku. Obdarovaná opravdu dostane perlu. Ale musí se trochu snažit. Protože perlu jí dáte v jejím přirozeném „obydlí“ – v mušli. Ano v klasické mušli, která ještě nebyla nikdy otevřená.

Perla i bez pohádkových sil?

Nejspíše si řeknete, jak je zaručeno, že zrovna tato mušle v sobě ukrývá krásný poklad? Nebojte, výrobce (no spíše prodejce, protože výrobcem je samotná příroda a moře) na to pamatoval, takže všechny perlorodky prošly rentgenovým skenem. V každé se tedy jedna perla vždy nachází – a někdy jsou uvnitř dokonce dvě.

Nebojte, jen tak ji neztratí…

Dobře – obdarovaná dostane perlorodku s perlou. Jenže co po otevření mušle? Bude ji nosit po kapse, aby ji hned ztratila? Nebojte – v balení s mušlí je i stříbrný přívěšek, do kterého můžete perlu jednoduše vložit a můžete ji pověsit na krk.

Pokud chcete objednávat perličku už teď, například k Vánocům, tak si pospěšte – zbývá posledních pár dní k bezpečnému odeslání a garantovanému doručení „pod stromeček“.

TIP na závěr:

Perličku nemusíte dávat jen své kamarádce jako symbol náklonnosti, ale můžete jí obdarovat i jinou něžnou polovičku ve vašem okolí – třeba maminku, nebo babičku. Zde se fantazii mezi nekladou.

Když jste rozhodlé, že perla přání je skvělým dárkem, můžeme objednávat – a to na PerlyPřání.cz. Ale nákup rozhodně nenechávejte na poslední chvíli – aby na vás ještě zbyla – je to hit letošních svátků:)