Hlavní stránka » Ostatní témata

Jak napsat životopis? Je to stále úkol pro profesionály?

7 března 2013 Žádný komentář

Dnes trochu z jiného soudku. Máte problémy získat práci? Hledáte ji už dlouho a nikde vás nevzali? Nevzali, přestože jste na všechny strany rozesílaly své životopisy?Máme pro vás tip na novou příručku. Takovou, která vám zvýší šance na získání práce. Už vás to zajímá? Tak tady ji máte.

Přišel s ní projekt Jaknapsatživotopis.cz a obsahuje množství tipů, rad, příběhů a praktických ukázek, jak perfektně zpracovat životopis a průvodní dopis.

 

 

Oba jsou totiž prvním kontaktem se zaměstnavatelem. A přesně na tomto kontaktu vyhoří více jak 80% žadatelů o práci. Protože nemají v pořádku CV, nebo „průvoďák“.

Výhodou je, že pro každého je k dispozici bezplatně 10 nejzásadnějších tipů, jak zlepšit svůj životopis. Nevíte kde je získat? Stačí o ně zažádat na hlavní stránce daného projektu.

Téměř každý 10 člověk v ČR je nezaměstnaný a je na úřadu práce. Těžko dosahují na běžnou kvalitu života. Nepatřete mezi ně! Získejte důležité tipy na perfektní životopis a zjednodušte si hledání práce.

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.