Mám pro tebe další tip na web s on-line hrami, které jsou určené především pro dívky. Minule jsem ti doporučila stránku hrydnes.cz a dnes to bude ještě povedenější kousek – HPD.cz. Co se asi skrývá za tajemným názvem? No přeci Hry Pro Dívky!Dnes ti představím dvě zajímavé on-line hry, které si můžeš zahrát na svém počítači vždy, když se budeš nudit. Takže zábava do nudné školy či na nudnou pracovní schůzi je jasná:

Lord of the Rings and Hobbit Scene Maker

Máš ráda svět Pána prstenů a Hobita? J. R. R. Tolkien by jistě byl rád, že jeho svět byl tolikrát zpracovaný. I ve světě elfů, skřetů a čarodějů je místo na hry. Obklíkačka je jednou z nich. Nejdřív vyplníš krátký kvíz a na jeho základě ti bude doporučena vhodná postava – trpaslík, elf či hobit? Já jsem nejspíše elf.

Po výběru si můžeš vybrat její vzhled – od tvaru tváře, po lokny, až po oblečení. Vytvoříš si tak postavu, která tě přesně vystihne. Pro každou postavu je přehršel typů vlasů, prvků oblečení a množství šperků – u všech můžeš dokonce ovlivnit motiv látky či barvu.

Svou postavičku si můžeš stáhnout do počítače a použít ji například jako profilovou fotku na Facebooku, nebo pozadí na počítač.

Malá čarodějka 2

Uvař z netradičních ingrediencí kouzelný lektvar, který pomůže tvému vysněnému princi na bílém koni. Stal se z něj kvůli zlému čarodějníkovi malý zelený žabáček. A ty ho musíš zachránit a získat tak svou lásku!

Když uděláš špatný lektvar z hvězdného prachu a netopýřích očí, z tvého prince se stane… Santa Claus, kočka ve vaně, žížala… Prostě ne krásný princ. Musíš se více snažit při míchání lektvaru. Stačí 3 správné ingredience a princ bude zpět ve své kráse!

Kde hrát on-line hry pro dívky?

Chceš si zahrát netradiční hry, které ti ukrátí dlouhou chvíli během nudného vyučování? Zkus Hry Pro Dívky neboli HPD.cz:) Registrací získáš spoustu výhod – kromě statistik svých her i možnost zapojit se do soutěží! Tak neváhej a registruj se.