V každém z nás je po celý život dítě, které si chce neustále hrát. Pánové to mají sice horší (hraní s autíčky je mnohdy nepustí ani v dospělosti), ale i my ženy nejsme vůči hraní imunní. A to pro jednou nemám na mysli erotické hrátky. Tentokrát půjde o tip na nelechtivé a slušné hry.Dneska vám poradím, kde se skvěle odreagovat a odpočinout si. Hlavně to nezkoušejte v práci – šéf by vás neměl nejspíše v lásce. Mým tipem jsou herní stránky Hraj.to. Na stránkách najdete velké množství on-line her, které nemusíte instalovat na počítač a můžete rovnou hrát.

Hry online nabízí mnoho konkurenčních portálů, ale na tomhle se mi líbí hlavně navigace – všechny aktivní prvky jsou výborně kontrastní a skvěle odsazené od obsahu. Hned jak přijdete na stránky, víte kam kliknout, jak spustit hru a jak ji ovládat. Nemáte důvod proč ztrácet čas a můžete se ponořit do hlubin gamingu.

Oceňuji jednoduché hodnocení her, které následně ovlivňuje seřazení her v jednotlivých žebříčcích. Je také skvělé, že je možné si vytvořit vlastní seznam oblíbených her, aby se zkrátil čas, který bychom strávili jinak hledáním jednotlivých kousků. Stačí se zaregistrovat a můžete přidávat hry do svého profilu.

Ze sekce Hry pro dívky mě nejvíce zaujala gameska Lagoona Blue Hairstyle – jednoduchá hříčka, která ale chytne a už nepustí – rozhodně ji doporučuji.

Co baví mě a mého přítele? Sekce Hry pro dva nabízí množství her, při kterých se nebudete nudit ani se svým miláčkem. Můžete si zahrát oba najednou a spolupracovat, nebo dokonce závodit či bojovat proti sobě. Proč trochu nerozdmýchat mezi vámi pořádnou soutěživost?

Na to, jak je web poměrně nový (pár měsíců), tak si získal poměrně velikou oblíbenost mezi mnoha casual hráči. Do her zapojuje takzvané social prvky – můžete s ostatními hráči si psát/chatovat v sekci Pokec a využít tak kontaktů a hledat nové přátele na hraní her.

Když se vás po dnešku někdo zeptá, kde najít hry zdarma, tak už budete moci poradit. Přeci na Hraj.to.