Ne vždy mám náladu na nakupování v sekáčích (přestože se tam objevují často krásné kousky za nepřekonatelné ceny. Občas se musím vydat do společnosti a vypadat za dámu a to nejde (bohužel) v oblečení z druhé roky. Proto se zaměřuji při takových nákupech na značkové a mnohdy i luxusní zboží – Armani, Dolce & Gabbana, Gucci a Versace snad slečnám nemusím představovat:)

Nakupování v kamenném obchodu má sice své výhody, ale ceny jsou tam zbytečně vyšponované. A proto vám chci dnes přestavit internetový butik milanfashion.cz s množstvím luxusních značek – najdete tam nejenom dámskou módu, ale vyberou si i vaše protějšky.

Díky tomu můžete ušetřit na poštovném a místo porovnání cen se zaměřit na vybrání takového kousku, který všem vyrazí dech – a to přece všechny chceme ne? Zazářit všude, kam přijdeme.

Značkové oblečení od MilanFashion je zaručeně originální a pravé – nejedná se falzifikáty. Nemusíte se tedy bát, že byste naletěli. Velmi příjemnou sekcí (především pro mou peněženku) je Výprodej! Umíte si představit velké množství luxusních značek například s 50% slevou? Sen každé ženy, která se alespoň trochu zajímá o vyšší módu.

Při projíždění sekcí mi kromě výprodeje padla také „Tip na dárek“. Na e-shopu nenajdeme jen značkové oblečení, ale i luxusní doplňky, které mohou udělat velikou radost jako nečekaný dárek. Myslím, že bych si tam sama i vybrala – asi svému milému podstrčím tyto stránky, ať se podívá, kam se dívám a co mě zaujalo O:)

Co mě v e-shopu MilanFashion nejvíce zaujalo? Je to luxusní halenka od Alexandra McQueena v bílé barvě. Netradiční střih, horizontální výšivka na přední straně – čistě ženský model, za který se nebudu rozhodně stydět.

Pojďmě si to shrnout: značkové oblečení za skvělé ceny, výprodejové akce, tipy na drobné (ale luxusní dárky) může si žena dnešní doby přát něco víc?