Móda a Společnost

Zimní kabáty – jejich sezóna ještě neskončila

usměvavá slečnaZima není zdaleka ještě u konce, pokud jste si ještě nevybraly zimní kabátek, je čas tento prohřešek napravit. Jistě ho unosíte ještě letos, ale hodit se bude i sezonu příští. Momentálně také zajisté uvítáte velké povánoční slevy! Velice aktuální jsou semišové kabáty, tzv. military styl nebo kabátky ve velbloudí barvě. Kabáty v military stylu najdete v klasické zelené vojenské barvě.

Dalším trendem jsou kabátky pánského stylu. Jsou volnější a i barvy jsou tlumenější a zejména v neutrálních odstínech. Drobným postavám ovšem nevévodí, působíte v něm pak až příliš ,,utopeně“.
Pokud preferujete především jednoduchou eleganci, i nadále jsou v oblibě dvouřadé kabáty, které najdete jak v pestrých, tak i tlumených barvách. Mezi nestárnoucí a neokoukané také patří klasické kostkované kabáty, pozor si dejte jen při kombinování! Ke kostkovaným kabátům volte zejména jednoduché a jednobarevné doplňky.

Jako poslední nejnovějším trendem jsou kabáty zdobené jemnou kožešinou. Oživí jakýkoliv kabát a navíc mu dodá nádech skvostné elegance. Pokud stojíte o zvýraznění, volte jako doplnění kožešinu s leopardím, ale i jiným zvířecím vzorem.

Jak samy vidíte, je opravdu z čeho vybírat a snad si každá z vás vybere to pravé. Pokud nestojíte o zbytečnou eleganci, sáhněte po military nebo pánském stylu. Pro ty, pro které je elegance a komfort na prvním místě, pokukujte po kožešinových či dvouřadých kabátcích. A jestliže máte ráda hravost, nápaditost a rozvernost barev, kostkování je to pravé pro vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..