S blížící se zimou je potřeba začít myslet na teplé oblečení, které během několika chladných měsíců dobře zahřeje.

Pokud se převážně pohybujete ve městě, volte kozačky s kožíškem, které zahřejí. Velkou pozornost věnujte materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, na kůži je patrná sůl z chodníků a semiš se zase nehodí do sněhu nebo mokra. Dominantními barvami letošního podzimu a zimy jsou hnědá, šedivá a černá.

Při výběru vršku máte široké možnosti. Můžete si vybírat mezi kabátky mnoha různých délek, střihů a materiálů. Délka by měla být pod pás, aby vám netáhlo na záda a jistě během podzimních dešťů a zimních sněhových přeháněk oceníte přítomnost kapuci.

Na internetové stránce fashionshop.sk najdete plno módních novinek tohoto roku. Jedná se o e- shop slovenské společnosti, který je zaměřený především na módní a trendy oblečení. Najdete zde i nabídku populárních legín různých barev a materiálů, které můžete během podzimu kombinovat s delšími svetry nebo košilemi (legíny neboli nohavice). Zahřejí vás přece jen o něco více než punčochy, ale s kozačkami vypadají úžasně.

Jestliže se chystáte strávit zimu na horách ať už při lyžování nebo sáňkování, jistě doceníte teplý svetre a nepromokavé oteplováky a bundu. Do lyžařského oblečení a vybavení se jistě vyplatí investovat více, sloužit vám může i několik let. Inspiraci můžete hledat na webu lukasport.sk.

Jedná se o slovenský internetový obchod, který na svých stránkách ukazuje širokou nabídku především lyžařského vybavení, ale najdetem tam také sánky, kluzáky a dalších prostředky, díky kterým můžeme sjet zasněžený kopec, které ocení především menší děti. Zima je opravdu za dveřmi a nové kvalitní lyže najdou brzo uplatnění.