Móda a Společnost

VICTORIA’S SECRET – i po letech zatraceně sexy značka

Chcete si pořídit nové sexy spodní prádlo nebo jen toužíte po plavkách, které vám každá druhá dívka bude závidět, a nepotkáte v nich v létě na pláži mnoho dalších? Vyzkoušejte nabídku produktů od americké módní značky Victoria’s Secret.

Roku 1977 byla v San Francisku Royem Raymondem společnost Victoria’s Secret. Tato značka vznikla díky nedostatečné nabídce spodního prádla na americkém trhu. Hlavním cílem byla pouze výroba spodního prádla, avšak to již v dnešní době neplatí, pod jménem Victoria’s Secret se vyrábějí a následně prodávají parfémy, oblečení, obuv a mnoho dalších doplňků.

V Americe se velice rychle začala značka Victoria’s Secret těžit vysoké oblibě a v nynější době je považována za jednu z nejlepších módních značek nabízející kvalitní spodní prádlo či kupříkladu plavky Victoria Secret.

Prádlo od Victoria’s Secret je vždy luxusní a velice často jej můžete shlédnout na přehlídkových molech, kde jej předvádějí nejlepší modelky z celého světa.

Značka Victoria’s Secret se nejprve začala prodávat pouze v Americe, postupem času se rozšířila i do dalších částí světa. Několik obchodů v nynější době naleznete i v České republice, avšak ve srovnání se zahraničními zeměmi jsou u nás kolekce od Victoria’s Secret stále značně nedostupné.

Výhodnější je si oblečení či spodní prádlo objednat prostřednictvím internetu, ale s velkou opatrností, ne všechny e- shopy jsou spolehlivé. Ceny produktů Victoria’s Secret jsou srovnatelné s jinými značkami jako např. United Colors of Benetton.

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..