Móda a Společnost

Velkolepé výročí na módní scéně!

125. výročí značky BulgariVelkolepé výročí, a to 125. narozeniny letos slaví společnost Bulgari. Zkusme se ohlédnout do historie této známé italské značky. Bulgari má původ v řeckém slovu Bvglari, které je psáno starořečtinou a zakladatelem byl Sotirio Bulgari. Ke svému 125. výročí společnost představila barevnou a svěží kolekci koktejlových šperků Parentesi Cocktail.

Klenoty jsou skvostné, moderní a jejich design je opravdu neobyčejný, což je pro tuto značku opravdu typické. Barevné velké drahokamy doplňuje znak Parentesi, který je u všech klenotů hlavním dekorativním členem.Asi nejzajímavější složkou nové kolekce jsou koktejlové prsteny, které charakterizuje okázalý styl a barevné kameny. Jejich název má původ v koktejlových nebo zahajovacích večírcích, na které se původně tyto prsteny nosily.

bulgari náramkyKoktejlové prsteny jsou osázené barevnými kameny, které mají průměr okolo 20 mm. Kameny jsou velice pečlivě vybírány pro své krásné a barevně pronikavé odstíny barev. Znak Parentesi a barva jsou také klíčovými prvky u dalších klenotů této kolekce. Jedná se o náušnice, elegantní náhrdelníky a náramky, které jsou zhotoveny z bílého nebo růžového zlata. Individualita kolekce je vystižena vytříbenou harmonií modrého topazu, ametystu, zeleného citrínu nebo křemene, které jsou používány v souladných kombinacích či samostatně s malými kameny. Třešničkou na dortu jsou použité diamanty, jež zároveň vytváří podnětný barevný kontrast.

125. výročí Bulgari - hodinkyNadále ku příležitosti 125. Výročí vznikla také skvostná kolekce pánských hodinek, jež vzdávají poctu svému zakladateli Sotiriu Bulgari. Nová kolekce propojuje novátorský design spolu s krásným řemeslným zpracováním, které věnuje prostor každému detailu. Tyto pánské hodinky představují kolekci, která dělá opravdu čest svému jménu, hodinky mají výjimečně zpracovaný číselník a jedinečný design pouzdra.

Více fotek a další informace najdete na Bulgari.com.

[ad#krasa]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..