Móda a Společnost

Valentýn za dveřmi – co s tím?

Blíží se Valentýn, a ač ho nemám ráda (a neuznávám ho), tak si chci koupit nějaké pěkné prádélko pro překvapení přítele. Začala jsem brouzdat po oblíbených e-shopech s prádlem, ale nic mě nezaujalo.

Nakonec jsem hledání vzdala a šla jsem na kafe s kamarádkou. Samozřejmě přišel na přetřes Valentýn a naše plány. Svěřila jsem se jí s mojí představou „dárku“ (provokativní spodní prádlo)pro svého přítele a ejhle – doporučila mi obchod se spodním prádlem, který ještě neznám.

Našla jsem jednu šikovnou stránečku, kde se to rudým lascivním prádlem jen hemžilo a já si začala vybírat: jedno rudé bodíčko, košilka a jednu valentýnskou soupravičku. Myslím, že s touhle výbavou můj plán na obšťastnění přítele opravdu vyjde. Prádelko jsem samozřejmě hned odeslala a teď už jen čekám natěšená, až mi přijde – podle pošty to bude už zítra:)

Teď však otázka na vás: jaký je váš oblíbený obchod se spodním prádlem? Jde o některý známý, či nový?

Jeden myslel na “Valentýn za dveřmi – co s tím?

  • Já nakupuji spodní prádlo zásadně v kamenné prodejně. Musí být krásné, ale také mi musí sedět, proto si jej potřebuji vyzkoušet. Já mám tedy připraven pro přítele výlet. Na http://www.teroplan.cz jsem nám naplánovala výlet do Krakova. Zabookovala jsem tam na dvě noci hotýlek, a naplánovala výlet na dvě místa, které bych s ním chtěla vidět. I když tuším, že přivítá více jinou část našeho víkendového výletu, než zrovna chození po památkách ;).

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..