Hlavní stránka » Móda a Společnost

Valentýn za dveřmi – co s tím?

28 ledna 2015 Jeden komentář

Blíží se Valentýn, a ač ho nemám ráda (a neuznávám ho), tak si chci koupit nějaké pěkné prádélko pro překvapení přítele. Začala jsem brouzdat po oblíbených e-shopech s prádlem, ale nic mě nezaujalo.

Nakonec jsem hledání vzdala a šla jsem na kafe s kamarádkou. Samozřejmě přišel na přetřes Valentýn a naše plány. Svěřila jsem se jí s mojí představou „dárku“ (provokativní spodní prádlo)pro svého přítele a ejhle – doporučila mi obchod se spodním prádlem, který ještě neznám.

Našla jsem jednu šikovnou stránečku, kde se to rudým lascivním prádlem jen hemžilo a já si začala vybírat: jedno rudé bodíčko, košilka a jednu valentýnskou soupravičku. Myslím, že s touhle výbavou můj plán na obšťastnění přítele opravdu vyjde. Prádelko jsem samozřejmě hned odeslala a teď už jen čekám natěšená, až mi přijde – podle pošty to bude už zítra:)

Teď však otázka na vás: jaký je váš oblíbený obchod se spodním prádlem? Jde o některý známý, či nový?

Podobné články:

Jeden komentář »

  • LenkaT. říká:

    Já nakupuji spodní prádlo zásadně v kamenné prodejně. Musí být krásné, ale také mi musí sedět, proto si jej potřebuji vyzkoušet. Já mám tedy připraven pro přítele výlet. Na http://www.teroplan.cz jsem nám naplánovala výlet do Krakova. Zabookovala jsem tam na dvě noci hotýlek, a naplánovala výlet na dvě místa, které bych s ním chtěla vidět. I když tuším, že přivítá více jinou část našeho víkendového výletu, než zrovna chození po památkách ;).

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.