Móda a Společnost

Usmějte se a zvolejte Viva la vida!

Je tu pochmurný podzim, ráno se probouzíte do šedého dne, kdy jen těžko rozlišíte brzkou ranní hodiny před pravým polednem. Jen těžko se do plačtivého dne vylézá z postele. Ale možná vám právě Flamingopark dá důvod těšit se na procházení se podzimním městem.

7 5

To co může změnit barevně setřený den v pestrobarevný ohňostroj je nová kolekce tašek Viva la vida!. Jestliže máte rádi barvy, energii, pozitivně působící kombinace čehokoliv, ať už barev, nebo tvarů, tak určitě zůstanete užasle zírat na jedinečné kousky těchto veselých tašek.

Jestliže ale dáváte přednost střídmým barevným kombinacím, nemusíte mít strach, že na vás bylo zapomenuto. I pro vás je v podzimní kolekci Viva la vida! několik kousků, které vás osloví. Tyto tašky jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu, což se vám jistě brzy ukáže jako velice praktické, neboť ať už mrholí, nebo jsou doslova plískanice, obsah vaší tašky toho zůstane ušetřen.

3 1

Další plus, které si jistě získá mnoho z vás, je ekologická výroba těchto tašek. Jsou vyráběny z recyklovaného materiálu. Kromě různých barevných provedení můžete také volit mezi několika tvary a vybrat si, který je ten pravý pro vás a vystihuje vaši osobnost. Ne nadarmo se kolekce jmenuje Viva la vida!, a tak oslavujte život s novými taškami Flamingopark.

Zdroj fotografií: Flamingopark.cz

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..