Hlavní stránka » Móda a Společnost

Tipy na plavky 2014 začerstva

27 března 2014 Žádný komentář

Možná se to nezdá, protože za okny je stále zima, ale sluníčko už trochu vykukuje, takže se můžeme těšit na jediné – slunné jaro a ještě teplejší léto. A co je s létem nepopiratelně spojené? Přeci vodní radovánky.

plavky 2014A tak jsme se krásně oslím můstkem dostali k dnešnímu tématu a tím jsou plavky pro období jaro-léto 2014. Čím se liší od ostatních módních trendů, nebo dokonce od plavek z minulé letní sezóny? Dozvíte se dnes.

Jediné, co se nezměnilo, je obliba jednodílných plavek, které už čtvrtým rokem válcují všechny ostatní. Dvoudílné sice stále u vody uvidíme, ale mnohdy rafinovaně střižené jednodílné (či tankini) nepřekonají. A není se čemu divit.

Střihy nových plavek

Důrazem u nových plavek 2014 budou jednoznačně sexy křivky a dokonalé kopírování ženských křivek. Zapomeňte na volánky a další designové pomůcky, které vám pomohly zakrýt menší faldíky. Letos byste rozhodně měli začít na sobě pracovat, abyste v nových sexy plavečkách zazářili na plovárně, či u moře. O způsobech hubnutí bez hladovění jsme psali nedávno na Girlie. Koneckonců konkurence bude lítá a rozhodně vám nic neodpustí.

plavky 2014Dámské plavky 2014 už nebudou mít rozdělení na konzervativní jednodílné plavečky a odvážné dvoudílné – bude to spíše naopak. Která z nás přijde s hezčím a přitažlivějším kouskem plavek (spíše jednodílných), ta vyhraje, cokoliv si zamane.

Barvy plavek 2014

Barevná paleta nových plavek bude kopírovat trendy nastolené v klasické módě 2014. Oranžová je nová černá – napsali jsme letos v únoru – a stále to platí. Prim letos budou hrát ledové pastely, kontrast bílé a černé a hlavně už zmíněná oranžová. Přesně tyto barvy se objevily v nových jarních kolekcích návrhářů Ralph Lauren, DKNY, Monique Lhuillie a dalších.

V článku jsme vybírali plavky z e-shopu Moje-pradlo.cz, který kromě plavek prodává i spodní prádlo, pyžama, župany a ložní prádlo.

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.