Móda a Společnost

Tipy na plavky 2014 začerstva

Možná se to nezdá, protože za okny je stále zima, ale sluníčko už trochu vykukuje, takže se můžeme těšit na jediné – slunné jaro a ještě teplejší léto. A co je s létem nepopiratelně spojené? Přeci vodní radovánky.

plavky 2014A tak jsme se krásně oslím můstkem dostali k dnešnímu tématu a tím jsou plavky pro období jaro-léto 2014. Čím se liší od ostatních módních trendů, nebo dokonce od plavek z minulé letní sezóny? Dozvíte se dnes.

Jediné, co se nezměnilo, je obliba jednodílných plavek, které už čtvrtým rokem válcují všechny ostatní. Dvoudílné sice stále u vody uvidíme, ale mnohdy rafinovaně střižené jednodílné (či tankini) nepřekonají. A není se čemu divit.

Střihy nových plavek

Důrazem u nových plavek 2014 budou jednoznačně sexy křivky a dokonalé kopírování ženských křivek. Zapomeňte na volánky a další designové pomůcky, které vám pomohly zakrýt menší faldíky. Letos byste rozhodně měli začít na sobě pracovat, abyste v nových sexy plavečkách zazářili na plovárně, či u moře. O způsobech hubnutí bez hladovění jsme psali nedávno na Girlie. Koneckonců konkurence bude lítá a rozhodně vám nic neodpustí.

plavky 2014Dámské plavky 2014 už nebudou mít rozdělení na konzervativní jednodílné plavečky a odvážné dvoudílné – bude to spíše naopak. Která z nás přijde s hezčím a přitažlivějším kouskem plavek (spíše jednodílných), ta vyhraje, cokoliv si zamane.

Barvy plavek 2014

Barevná paleta nových plavek bude kopírovat trendy nastolené v klasické módě 2014. Oranžová je nová černá – napsali jsme letos v únoru – a stále to platí. Prim letos budou hrát ledové pastely, kontrast bílé a černé a hlavně už zmíněná oranžová. Přesně tyto barvy se objevily v nových jarních kolekcích návrhářů Ralph Lauren, DKNY, Monique Lhuillie a dalších.

V článku jsme vybírali plavky z e-shopu Moje-pradlo.cz, který kromě plavek prodává i spodní prádlo, pyžama, župany a ložní prádlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..