Počasí si za okny našich domů dělá, co chce. Jednou prší, jednou pálí slunce. Co my na to? Musíme si zvyknout. Je tu jaro a s ním i obměna šatníku. Starší seprané kousky letí z okna a ty nové? Nakupujeme, kde můžeme.

Dnes se zaměříme na řekněme „městský styl“. Rozhodně nepůjde o žádnou vyšší módu do společnosti, ale vím, že tomuhle stylu oblékání dává přednost velká část mladých. Většinou jde o ty, kteří jsou odkojeni skate/snowboardingem, freeskiinge, či dalšími netradičními sporty. Proč taky ne – když se jednotlivé kousky sladí, tak může vzniknout pěkný outfit – který vhodně podpoří ženské křivky. Proč taky nosit vytahané džíny a „skejtové“ boty a vypadat jako kluk?

Mikiny

Z výběru na store.nugget.cz jsem si vybrala fešnou světou mikinu značky Nikita (model Nikita Gomeisa). Mikina má lehký nádech do zelena (velmi lehký), klasický střih a netradiční dekor dinosaurů z geometrických obrazců. Na letní procházku po městě ideální kousek!

Další mikinou, která mě zaujala, je model ANILINE QUARTS od značky Nugget. Nepřehlédnutelný geometrický dekor, oblý výstřih a zajímavá práce s velikostí dekoru na rukávech a kapse na břiše. 100% počesaná bavlna – kvalita se nezapře.

Trička

Vysloveně nemám ráda oblečení, na kterém je jedinou „ozdobou“ velký název výrobce trička. Ale tohle (Triko VANS Reincarnate ) od Vans mi rozhodně učarovalo. Volný střih, vzdušný materiál a pěkný oblý výstřih (letos bude více in než „véčko“ z minulého roku).

Posledním kouskem dnešního tipu je triko Nike PYT DRI FIT.  Stačilo tak málo, a z trika s dlouhým rukávem se stal módní kousek – stačilo mu zkrátit rukávy. Téměř neviditelné (také černé) pruhy lesklé textilie jen podtrhuje šik vzhled tohohle trička – na večerní párty je sice celkem nenápadné, ale jistě zaujme.