Možná je to pro vás překvapivé, ale i oblečení pro „těhulky“ může být krásné a dle nejposlednějších módních trendů, které udávají veliké návrhářské domy. A dalším překvapením je, že tato móda rozhodně maminky nezruinuje peněžně.

A dnes si právě povíme o šik módních kouscích, které vás nebudou nijak omezovat ve vašem nádherném životném období. A budou vypadat ještě skvěle – to je výhra pro všechny zúčastněné strany. Tak proč si na sebe nevybrat něco slušivého? Pojďme na to:)

Kvalita a pohodlí vždy zvítězí

Praktičnost je pro mnohé ženy v těhotenství prvním signálem pro výběr vhodného oblečení. Je důležité, aby oblečení bylo variabilní, pohodlné a z prodyšných látek. Bonusem může být například původ z ČR, nebo alespoň z Evropy.

Proč nosit kdovíjaké topy, sukně šaty a další oblečení, které vyrobili za nelidských podmínek kdesi v Číně? Raději podpoříme nejbližší sousedy, nebo přímo naše výrobce. Naštěstí takto uvědomělých maminek je čím dál tím více – pravděpodobně za to „může“ mladší maminky, které jsou už z mladších generací (téměř postkomunistických).

Pěkným zdrojem inspirace i módních (a praktických) kousků oblečení může být elektronický obchod Tehotenske-zbozi.cz. Těhotenská móda je díky velkému množství maminek, které zde nakupují, velmi cenově příjemná. Těhotenské šaty zde získáte (v době psaní článku, neboli v srpnu 2014) už od 499 korun.

Halenky pro těhotné

Slušivé halenky pro těhotné ženy dokonce od 599 Kč. To jsou solidní konkurence schopné ceny, které nezruinují žádnou maminku. Hlavně při výběru pamatujte, že nejpřednější je vaše pohodlí. Takže klidně volte volnější modely, které můžete díky lepšímu a chytřejšímu střihu déle nosit.

Těhotenské oblečení jsem zde vybírala pro svou kamarádku z výšky, která čeká maličkou Majdalenku. Vybrala si hned 3 volnější tuniky, halenky a po dvou kusech lacláče a vzdušné těhotenské kalhoty. A rozhodně zde nenechala hodně peněz.