Mám ráda kvalitní oblečení, tak proč bych si měla odpírat módní značky, které mě nikdy nezklamaly a vždycky na trh dostaly kvalitní kousky? Jediným problémem značkového zboží je jejich cena. Schválně nadceněné zboží, které vytváří na trhu dojem exklusivního oblečení, které si nemůže jen tak dovolit. Naštěstí ne vždy tomu tak je. Některé obchody prodávají 100% originální značkové zboží, ale za mnohem nižší ceny než klasické obchody jednotlivých značek. Tyto shopy se nazývají Outlet.

Jak dosáhli toho, že mají kvalitní značkové oblečení a boty, ale ceny jsou nižší až o 70%? Outlet obchody pracují na tom principu, při kterém vykupují za levno starší módní kolekce, či skupují přebytečné zásoby přímo od výrobců. Díky tomu mohou nabídnout nízké ceny a současně originální značkové zboží.

Přesně takovým obchodem je Factoryoutlet.cz. Nejedná se pouze o internetových obchod. V Praze jsou 4 kamenné obchody se stejným zlevněným zbožím, jako v e-shopu. Outlet Praha vám nabízí velký výběr zboží, který si můžete vybrat jak na internetu, nebo v klasickém obchodě. Výhody obou míst pro nakupování jsou všem nejspíše jasné.

V internetovém obchodě můžete nakupovat i o půlnoci a zboží si nechat poslat přímo domů. Další výhodou je filtrace zboží podle velikosti. Pokud máte například nohu velikosti 42, tak si vyhledáte boty jen s touto velikostí.

Výhodou kamenného obchodu je možnost si osobně „osahat“ oblečení, či boty – případně si je přímo na místě vyzkoušet. Takovou službu vám žádný e-shop neposkytne.

Možnost koupit značkové zboží za nízké ceny vás zaujala? Ale nevíte jaké „outlet“ oblečení a boty na vás v obchodech čekají? Pokud jste milovníci sportovní módy, tak budete nejspíše v ráji – Adidas, Nike, Puma – to vše vám k dispozici. Chcete-li udělat radost svému příteli, tak zkuste spodní prádlo Pierre Cardin.