swarovski krystaly jsou nesmrtelnéŠperky Swarovski jsou už dlouhá léta určitou celebritou na šperkařské scéně. Těžko je z této pozice někdo vystrnadí. Takže i já Girlie jsem se rozhodla, že si musím pořídit nějaké Swarovski šperky. Jenže na výběr je tolik nepřeberného množství šperků z Swarovski krystalů, že se mi z toho zamotala hlava. Jak si já mám vybrat?

Rozhodně bych si chtěla koupit náhrdelník a náušnice, plus případné doplňky. Přesně tyto kousky šperků mi chybí ve šperkovnici, takže musím doplnit „zásoby“. Když jsem se zběžně podívala na nabídku Swarovski šperků, tak se mi pár kousků zalíbilo, ale nehodily se k sobě barevností ani tvarem, takže jsem hledala dál.

Nakonec jsem se rozhodla, že si pořídím spíše sadu (náhrdelník + náušnice), než vybírat jednotlivé šperky tak, aby k sobě ladily. Nejvíce mě zaujala například květinková sada, kterou vidíte pod textem. I cena nebyla tak vysoká, jak jsem čekala, takže jsem objednala.

Swarovski sada šperků - kytky Swarovski sada šperků - kytičky

Stříbrné šperky okořeněné Swarovski krystaly jsem si zamilovala pro jejich nevšední vzhled. Například mnou vybraná květinková sada vzbuzuje v mých kamarádkách závist. Můžete sice namítnout, že šperky swarovski se dají běžně sehnat. Jenže tato sada je vyrobená dvojicí šperkařů, kteří tvoří společně firmu MHM.

Oba mají dlouholeté zkušenosti v šperkařském oboru, a proto jejich šperky jsou originální a u konkurence těžko najdete vzhledově stejné. Díky tomu tyto šperky nemá každý, což to je jedině výhoda. Která z nás slečen by nechtěla být nositelem šperku, který jen tak někdo nemá?

Swarovski sada kulička Swarovski sada srdce

Jelikož jsem spokojená s jejich šperky i službami, tak už vím, kde budu příště nakupovat dárky pro mé kamarádky, či nejbližší. Ptáte se, kde jsem vlastně šperky swarovski koupila? Mno přeci na sperkymhm.cz.